Що об'єднує всі одномісні мами і розлучення жінок без пари

«Що ми любимо жінку, тим більше вона любить нас». Я думаю, що один з класиків сказав. Як ви думаєте, що це правда? І це застосувати до теми, яку ми будемо піднімати тут? Актуально. жіноча твердістьВсе існує. Вибачте, будь ласка, зв'яжіться з нами

р.

Редакція "Сайт" Я почав спекулювати про одну спільну жіночу рису. Її віковий діапазон тридцять до п'ятдесят. Всі ці жінки ще не знайшли свого способу, або просто «розписані» у чоловіків. В цілому одномісники, які з якихось причин не пощастили з хлопчиками.

Що таке твердість може бути, ви запитаєте? Це насправді дуже простий. Кожен з цих жінок думає практично таким же чином - проблема не з нею, але з чоловіком поруч з нею. Він ледачий, безробітний, неуважний, сердитися і так далі. Ось чому він ніколи не працює з ним.



Суцільність полягає в тому, що потерпілий з якоїсь причини завжди жінка. Може бути, це не її запит. більше до ваших змів. Вона, ймовірно, не була тим, хто побурила голову чоловіка, що він не був. Не був, хто замовив його від друзів, пропускаючи футбол, і, як правило, знецінив його, порівнявши його з іншими, вона була більш успішним.



Яка людина зазвичай? Дзвонистий, непарний, грубий. Його рот є spitting. Пентич, словом. Ступінь. Я дивлюся, де він отримав, що бажання їсти. Чому він вирішив, що він мав право наполягати, що його дружина носити макіяж і добре виглядати? Що не так з ним в ліжку? Ви божевільні?

Жіноча твердість

Найцікавіше, що майже всі ці жінки повністю переконані, що тільки чоловіки повинні працювати на відносинах. Вони приймаються безумовно, оскільки вони є. І якщо щось йде неправильно, це легше для них, щоб почистити недбалий чоловік і відправити його на пекло. Я шукаю когось.

Алас, але до Вони закінчуються таким же чином. І наступні. І наступні. Дивитися, хлопці різні, і закінчення завжди однаково. Може бути це одна гра. Я знаю, що я хотів би бути продемонстрований, і сказав, що я один з тих хлопців, які торгують, що бідні дівчата повинні зробити.



Що таке висновок? Якщо це менше нормальність, без іржі, нападу, п'яти, добре, спробувати один раз, щоб отримати чоловіка. Скажіть йому щось приємне, дякую йому. Я знаю, іноді ми не робимо речі прямо. Але нічого не цінувати? Чи краще кинути навколо цього?

Згадуємо класику, яка була процитована на початку цієї статті. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Будь ласка, напишіть в коментарях, що ви думаєте про це і все дійсно, як автор бачить його? Або ебать їх, ці хлопці? Поговоріть з ними знову.

752583 р.

Немовля жіноча твердість У деяких випадках можна зберегти обличчя. Немає, хто хоче бути викликаний втратою. Може здаватися дивним, але чоловіки живі і мають почуття. Але це не означає, що це безкоштовно. Таким чином, такий матеріал для хлопців і про те, які якості реальної людини потрібно розвивати в собі. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное