Чому не існує російських слів для батьків-сиріт

Я зустрілася з багатим чоловіком і попросила йому те, що правда про процвітання. Тоді запитав мене написати листа до своєї сім'ї. «Я хочу, щоб ваш батько, син, і онуки повинні залишити своє життя». Багатий чоловік став сердитися: Я попросив вас писати щось для процвітання моєї родини. Чому ви приречені? «Я не маю на увазі жарту», - пояснив Сенгай. Якщо ваш син гине перед вами, втрата вашої дитини зробить вас дуже сумним. Якщо ваш онука гине перед вашим сином, це буде розбити ваше серце. Якщо ваша сім'я переходить від покоління до покоління в порядку, я написав, це буде природною перебігом життя. Я зателефоную йому вірне благополуччя. й



Не можна уявити біль матері, яка втратила дитину. Навіть після слухання сумної історії з життя, ми ніколи не відчуємо біль, що відчувається вихованець. Батьки не повинні ховати своїх дітей. І все ж, незалежно від того, як мама і тато намагаються захистити дитину від неприємностей, на жаль, вони не можуть попереду долі долі.

Втрата коханої людини, втрата дитини - це тягар на душу, що доведеться перенести з нею все життя. Якщо вони не можуть впливати на результат.



Моя жінка була 19, він був дуже добрим хлопцем, він не встиг дізнатися про труднощі з дорослим. Я запитав ті самі питання, які ми будемо відповісти на них. Я не розумію, що після цих розмов я кричущий в свою подушку, і я торкнувся. Ніщо не може заповнювати недійсним у мене. Люди просять, як довго це сталося, так як якщо страждати з часом. Ні, мій син не з мене і не буде.



Коли щось незворотне буває, вони забирають вас рукою, вони життють вас, вони кріляться з вами. І ось тиша, і ви не можете говорити про твій гранат. І це ніде. Ви прогуляєтеся на майданчику, дивитеся інші мами, граючи з дітьми. Ви подивитеся на юні пари і подумайте, що ваша дочка-в-права буде так, як багато онуків ваш син дасть. Тексти пісень, а це означає: Це чуже щастя, що змушує мене спалювати від ненависті і заздрості, самоспадіння. й



«Не є словом будь-якої мови для опису батьків, які втратили дитину». Щодня я повинен заповнити анкети та анкети, які нагадують вам, що ви більше не маєте дитини. Я пішов через пучок словників, провів дні пошук слово онлайн. Слово, яке врятує мене від порожньої розмови моєї вичерпаної душі. Слово, яке не займе нервів і сил від сумних оповідань я повторю день після дня. Але я не знайшов нічого.



Я думав про те, що й ті ж, хто втратив своїх дітей. Я відчував відповідальну. У всіх інстанціях я подав клопотання з проханням отримати слово, яке можна використовувати для опису батьків, які втратили дитину. Я відправив листи до Міністерства культури, юстиції, прав людини, лінгвістів, психотерапевтів.



Майже всі вони відповіли сухим, навіть жорстоко. В якості документів, які вимагають випікати в стовпчику «діти». «Не потрібно для нелогізму», – «не так, що є вироком. Якщо дитина може бути вилучена з пам'яті, як олівець на папері. й



Взаємодія, що знищує нас. Про те, що ми піклуємось про те, що ми запитуємо. Це єдиний спосіб зупинитися і боротися назад curious onlookers. Ми несемо відповідальність за себе. Чому немає слова для батьків-сиріт?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное