Конфесія поганого бабуся хто не хоче залишити для своїх маленьких дітей

Догляд за онуками Чи повинен він бути тягаром для вашого бабуся або навпаки? Що, якщо мій бабуся ще молодий і має плани? Чи дійсно потрібно оплатити все і приділяти собі повністю маленьким, завжди кріючи дитину?

3610Р. 4200Р.

Наш читач перепланований. Її дорослі діти вирішили «подушити» її онука, хоча вона не рада про це. Ні, дитина сидить невелику пару разів на тиждень або місяць все ще йде в будь-яку точку, але діти вимагають більш вільного часу. Що ми робимо зараз?

Подбайте про своїх онуків. Моя назва – Анастасія, 63. Я не одружений, офіційно добрий, але я все ще працюю. Наша фірма досить невелика, тому бухгалтер не переробляється. І з тих пір, як я був переданий в «реот», ніхто не скаржить про роботу.



Не думаю, я, хоча жінка віку, але прекрасно володіє комп'ютером, не сидіти на лавці перед входом і не мати звички водіння світла або світиться в громадському транспорті для дешевої солі. Доброго дня.

Так, мій єдиний син став батьком, і я повинен бути бабусям. О, що радість! Вони назвали свого онука Андрія Анатоліївовича. Звуки добре, тверді. Після кількох тижнів я прийшов, щоб відвідати їх, приніс подарунки до мого грандіозного, і купив хороший тонкий телевізор з гідною діагоналлю. Скоро, гестальт закритий, тепер це обов'язково повна сім'я.



З такими думками, Я продовжував працювати спокійно, ходити (Я знаю, пандемія, але я люблю подорожувати містом вночі, як у молоді) і робити свій звичний бізнес. До одного дня мій син прийшов з величезним букетом квітів і пакетом улюблених цукерок.

Виявляється, що не все йде плавно з онуком. Він, як глава сім'ї, працює невтомно, що, звичайно, є обов'язковою. Але були проблеми з Катериною. Не з нею, але з нею. Справа в тому, що її професія не переносить довгих розривів і потребує постійно оновлювати знання і всі тонкощі роботи. Коротко простягаючи постанову не є варіантом.



Природно, дитина не має одного залишити, і не вистачає грошей на повноцінну няню. Всі Ви розумієте: коляски, одяг, суміші і все інше. Що таке няня? Який варіант залишається? Це право, кохана бабуся. Вона нянь її онука, і суміш зігріє і ставимо її до сну. Матеріал.



Ми не будемо підписатися на це і повністю не погоджуємось з цією роллю. Перш за все, у мене є робота, яку я не збираюся відмовитися. Я знаю щось. По-друге, я трохи більше 60. Можливо, я хочу знайти чоловіка, до речі. І ця робота не проста і вимагає часу і уваги. І по-третє, я люблю Андрію дуже багато, але я розповість вам знизу мого серця: Я втомився від цих діаперів. Я просто втомився і я не хочу.

Відтепер батьки доньки живуть в іншому місті. Не можна відправляти онука до них. Я розумію. У саду беруть не менше 1,5 років, тобто рік мені доведеться сидіти, судивши мій онук. Я впевнений, що я перетворюсь на стару ебать без надії або надію на пошук щастя. Природно, я відмовився.



На мене з'явилася сім'я. Не парі. Я зустрівся, замовлена їжа з швидкою доставкою, і я навіть не дозволяв ловити дихання, встановити такі умови: якщо я не приймаю мій онук, вони повинні рухатися від їх орендованої квартири до шахти. Я отримав два! Не потрібно нянянь з онуком, вони дадуть гроші на оренду квартири до звичної няні. Це ультиматум.



Що робити зараз? Не існує багато варіантів. Я залишаю роботу, або мій дочка-в-право (який обов'язково не опція), або вони рухаються у мене як сім'я, чисто від шкоди, ви знаєте.

І ось у мене є 2 думки про це: якось раніше було набагато зручніше, і ніщо, підняли не одну дитину, але багато іншого. Чому все змінилося так багато? І я поговорив мій друг. Вона була подібною ситуацією і приглушена: кинути її роботу, щоб одурити її бабуся. А потім вона не звернулася до роботи, а дітям не потрібно її: онука була надана саду, і вони продовжили жити, як вони жили. Без подяки.



Може бути, ви можете дати мені деякі хороші поради, тому що у мене є мертвий кінець. Я сподіваюся знайти розумну пропозицію серед коментарів до цього. Я ніколи не думав, що я відмовляється допомогти сина. Як кажуть, людина припускає і Бог розмовляє.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное