Історія молодої дружини, яка просить чоловіка придбати її квартиру, а потім вона подарує народження дитини

Чому молода сім'я без дітей часто змушена перенести тиск від родичів і родичів? Звісно, адже не всі розуміють, що народження дитини є першочерговим зараз. Але що робити, коли чоловік хоче дитину, і жінка бере її занадто серйозно.

Проблемою отримання шлюбу і від початку сім'ї є насправді набагато простіше, ніж позбавляючи мати дитину. Першим може бути велика відповідальність, але тільки дорослі беруть участь в процесі, які відповідають за себе. Але дитина не може вирішити або піклуватися про себе. Він має. Потрібні жінки, які не зникають після розлучення батьківЯкщо це відбувається.



Саме тому необхідно продумати сто разів перед відмовою зробити таку суттєву зміну життя. Наприклад, ви повинні бути впевнені в ваших відносинах і у людини, яка знаходиться поруч. Зазвичай народження дитини пов'язана з загостренням тих кутів, які вже існують в сім'ї. Молодих батьків мають менше часу для одного і більш втоми. Не всі відносини можуть витримати такий тест.



Однак іноді не тільки такі моменти можуть перешкоджати розширенню сім'ї. Яскравий приклад Історія мого ближнього друга Світлана.

р.

Свєта одружився з багатим чоловіком, який радо приніс всі свої бажання. Мій друг можливість Не хвилюйтеся про гроші і як його заробити.



Перед весіллям пара переїхала в. Чоловік величезна квартираДуже затишний і красивий. Свєта була захватжена, бо довгий час орендувала житло.

661310

Рік або два пізніше, мій чоловік почав Навігаціяй Відносні також не залишалися безшумними, кажуть, є квартира, є гроші, що ще потрібно? Але Света не був захоплений про ідею. Спочатку вона просто тримала тихого, а потім вона встановлює її умови.



Знаючи, що чоловік мав достатню кількість грошей, вона попросила його купити. Квартира, яка тільки належить до вас.й Це було тільки в цих умовах, які вона погодилася вагітнати. Ситуація складна, бо це не найпоширеніший запит. Питання довіри зростає, і не просто його.



І все ж вирішується, але її родичі вже повернулися до Свєти. Здавалося б, молодий дружина...

Багато хто може викликати мерканти світла, але я не буду поспішати зробити такі категоричні висновки. Мій друг на власній. З дуже дисфункційної родини. Батько відмовився від матері, коли дитина була тільки роком. Він був одним з тих, хто «серці». Звісно, він не сплачував ніяких алімоній. Свєта і матір її жили в оренду квартири тривалий час.



Нарешті знайшов твердий грунт під ногами, Sveta один раз і для всіх реалізованих, що все може статися. Довіра є дрібним, але її власний досвід небезпеки. У будь-який час можна зупинити кохану людину. І Народження дитини не гарантія. все. Що робити молодою матір'ю без свого дому в разі розлучення?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное