Французький салат "Шамед", який добре пролягає, коли Олів'є втомлюється

Я не думаю, що ви збираєтеся зателефонувати нашому громадянину поганий з точки зору їжі. Ми спробували його, і це не дивно. Але хочу бути вражені! І тепер, коли «Топ» і «Олив'є» в різних варіаціях вже втомилися, ми починаємо шукати нові значення. І смаки. Ми рекомендуємо запускати салат "Парадіз", в якому основні інгредієнти свінгерий



Редакція "Сайт" Я смакував цей простий салат і прийшов до висновку, що його можна сміливо покласти вгорі. Швидкість і легкість приготування, наявність інгредієнтів, і найголовніше, досить цікавий смак відігравав важливу роль в цьому. Як ви спробувати приготування їжі?

Дрочіння Яйця

інгредієнти
  • 200 г філе оселедця (докладно не дуже солоний)
  • 2-3 цільні яйця
  • 1 шт червона салат цибулю
  • 1 пучок листяного салату
  • 3 ст.л. оливкової олії
  • 1 ч.л. оцту
  • 1 ч.л. готової гірчиці
  • сіль


Яйця
  1. Пробити листя салату своїми руками, шматки не повинні бути занадто великими. Потім вирізати яєчні скибочки, ви можете мати великі.



  2. Краще розрізати ялинку філе невеликими шматочками, щоб вони потім рівномірно розподілялися в готовому салаті.



  3. Зріжте цибулю півкільцями. Для того щоб не бути гіркими і не так каустичними, її можна злегка посолити і натерти руками. Зробіть вершкове масло, гірчиці і оцити станцією.



  4. Залишилося змішати всі інгредієнти разом, змішати, потім залити станцією. Найкраще робити це безпосередньо перед подачею. "Фак" готовий!


З редакційного офісу це реальний удар! Салат виявився простим і смачним, не грішним. обідній стілй Також можна оптимізувати. Наприклад, замість звичайних яєць використовувати перепели, а замість оселедця додати слабосолену прокладку або лосось, тому салат набуває благородних відтінків. Написати коментарях, які поліпшення ви б зробити.



Яйця Чудово поєднується один з одним, такий салат йде на солодку душу! Тут є ще один цікавий рецепт для оселедця з яблуком - також неймовірне поєднання, яке цілком доречно поєднувати зі склом. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное