Для чого випікають будь-який гіпсовий гість готовий танцювати перед господинею

Різноманітність тістечок, які гіпси Galina можна приготувати приємно вражає. Тим не менш, мої улюбленці залишаються. млинцій Вони зазвичай називають плацинами і готуються в Молдові. Але страва настільки проста і смачна, що вона довго поширилася по всьому світу!

Моя бабуся жив на кордоні з Молдовою. Ви не вірите, але село було видно з вікна нашого будинку. Моя бабуся не була Молдовою, але вона приготувала такі плацини кілька разів на місяць. Добре, вони дуже легко готувати. Захищаючи, як це! Весь дворик. Я ще пам'ятаю тарілку з високим стеком красивих ароматних плащів. Це було так важко чекати, поки вони отримали трохи холоду.



Я знайшов рецепт Галини і тепер я можу зробити цей вид смачним. Я хотів би поділитися докладним рецептом з вами. І нижче можна знайти відео найбільш талановитої гіпси.

інгредієнти
  • 500г борошна
  • 300мл окропу
  • 1 ч.л. солі
  • 1 мішок розпушувача для тіста
  • 6 ст.л. рослинного масла
  • 100г вершкове масло
  • 3 ч.л. крохмаль
  • 200 г сиру
  • 1 яйце
  • зелена


Підготовка
  1. По-перше, ви зварите воду. Потрібно всього 300 мл, де потрібно відразу додати чайну ложку солі і 1 пакет розпушувача. Отримане розчин відразу заливають в чашу 500 г борошна.



  2. Перемішайте тісто ложкою і не забудьте додати одну столову ложку рослинної олії під час процесу перемішування. Тепер можна продовжити розмішувати з рукою. Отримане тісто потрібно розділити на три частини, які потрібно «відстояти» близько 5 хвилин.



  3. Візьміть велику плоску пластину і залийте її маслом. Змастити кожну частину тесту маслом і розкачати трохи, покласти на пластину. Коли всі три шари розкочуються і оливаються, кладуть їх на вершині один одного і накривають плівкою. Їх потрібно заварювати близько півгодини. р.



  4. У цей час можна приготувати начинку. Буде потрібно 200 грам сиру і сорту зелень до смаку. Spinach, dill і cilantro краще. Їх потрібно мити, дрібно нарізати і перемішати з злегка солоним сиром.



  5. І зараз час для найскладнішого кроку. Добре змащуємо поверхню столу і простягаємо торт по всій поверхні, щоб вона стала майже прозорою. Затягніть край валиком.



  6. Тепер візьміть на руці трохи вершкового масла при кімнатній температурі і ретельно змащуйте весь шар, намагаючись це зробити з рухами, щоб не розбити тісто. Візьміть ємність крохмалю і посипте її трохи по всій поверхні. Після цього складіть шар навпіл двічі.



  7. Посипати все сиром і зеленню, але не занадто товстим, і почати прокат тесту в рулетку. р.



  8. Рулетка рулону в "чорний" і розкачати її трохи ролика. Повторити процедуру з усіма тортами, потім змащувати їх яйцем і відправити їх на каструлю або каструлю.



  9. Тепла духовка до 200 градусів. Торти не більше 35-40 хвилин. Бодибилдерши!





Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Якщо ви готуєте зелені для майбутнього влітку, то ви можете насолоджуватися гарячими тортами не менше року!

https://www.youtube.com/watch? JavaScript licenses API Веб-сайт Go1.13.8

Такі платини можна варити різними начинками і навіть зробити солодкими. Поділіться результатами ваших зусиль у коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное