Яка наречена мала сина в Німеччині і не хоче довести додому?

Сонце щасливого майбутнього для своїх дітей, батьки не завжди розглядають свою думку. І коли дитина виростає і залишає затишне гніздо в пошуках свого, краще життя, двері батьківського монастиря збивають. бездіяльністьй На жаль, не кожен може адекватно прийняти це.



А потім виникають проблеми в сім'ї. Наша історія сьогодні є яскравим підтвердженням цього. У ній ви дізнаєтеся про шлюбну пара, яка думає в плані матеріалу, а їх дорослий син, який ближче до духовної складової життя. Я дивлю, що ви закінчите?

Я віддав сина в досить зрілому віці. Я знаю, що це була велика відповідальність. Ми повинні зробити все, щоб зробити дитину щасливою. Крок за кроком ми рухаємось до цієї мети, і ви знаєте, ми були добре на ньому! Вони проживали дуже добре, в достатку, тепла і затишку.

Миша навчалася добре, закінчила школу з золотою медаллю та вступила до престижного столичного університету. Вчителі та викладачі оцінили нашу богослужіння: «Якщо він продовжує в цьому дусі, він буде чудовим майбутнім!» Що сталося!



Відразу після закінчення, Мішке зробив незвичайну пропозицію. Знаходиться на практику за кордоном. Проспект моря! Моя син погодила без навіть мислення. Мій чоловік і я тушку з щастям. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Миша зліва. Я дуже боявся втратити контакт з ним, тому я часто назвав мій син. Він був щасливим і завжди сказав про свою новину. Після шести місяців активної роботи в компанії Misha запропонували зареєструвати договір. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.



І далі! Одного дня Мішка назвав і зважився, що він почав спілкуватися з однією дівчиною. І вона не була, але дочка босів. Подумайте про це! Він сказав, що він запропонував запропонувати їй і маррі її.

Миша приїхали додому без попередження. Він сказав, що він хотів здивувати вас. Я дуже щасливий. Я зробив швидку вечерю, і наступного дня мій син сказав мені, що він збирається зустрітися з друзями. Я не хотів би цю ідею. Але я не можу зупинити мій вирощений син з точки зору.



І пішов він. На наступний ранок прийшов всі зморшки, але так щасливі. «Мама, Дад, Я думаю, що ненависла в мене. Я знайшов її! – майже зрізаний Misha. Я промовлявся в той момент.

Він вийшов, що десь в місті син зустрів свою першу любов Олеся. Це шкільна історія з не так приємним закінченням. Справа в тому, що дівчина була від бідної сім'ї. Я не хочу, щоб вони говорили на всіх, не кажучи вже про майбутнє після школи. Я хотів би поговорити з батьками і натискати їх. По якомусь диві, Олеся ненавиділа себе з Міша. Але загинув довго. Тексти пісень, а це означає: І тепер вона назад!



«Ви не можете залишити все і залишитися з нею!» Подумайте про майбутнє! Я сказав майже кричу. Але мій син не потурбував. Він відповідав, що він не збирався виконувати наші мрії, що кинулися. Довгий час не хочу спілкуватися. Не вдалося знайти місце.

І він назвав себе і знову оголосив свої наміри. Misha - сказав він не збирається піти в будь-яку іншу, буде шукати роботу в батьківщині і планувати весілля. В одній точці мій чоловік і я перетворився на зламані надії. Я не вірю, що це сталося в сім'ї.

Коли життя батьків і дітей відрізняється, це нормально. Він буде набагато дивніше, якщо дорослий син основних персонажів постійно стежить за своїми побажаннями і змами. Звичайно, в цій ситуації можна зрозуміти розчарування матері і батька. По суті, дія дитини дещо висипається. Це його життя і це до нього, щоб жити його. Вітаю?



Покажіть мені в коментарях, що б ви робили в місці батьків основного персонажа? Що ви думаєте: що слід керуватися вибором життєвого партнера? Душа і серце або розрахунок розуму? Чекаємо Вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное