Що завоював радянську аудиторію неоднозначною плівкою про музиканти, які змінилися в жіночі наряди

Старі Американські комоди вважаються трохи плоскими. Але є також ті, які ми насолоджуємося переглядом і знову. Списання списку є нескінченним шедевром Wilder.





Американський кіноІнститут визнав фільм як найщасливіше в історії кінематографу. Оксцентрична комедія отримала нагороду «Оскар» та «Золотий глобус». І в’язкі фрази її персонажів назавжди ввели наш лексикон.

У 1959 р. в 1959 р. було випущено історію безсоніжних музикантів, які змушені змінити в жіночі наряди. Не знаю, що легендарний Френк Сінатра був запрошений на роль саксофониста Джое та Йосифана!

1936255

Золотий голос XX століття ігнорував пропозицію, яку він пошкодив більше ніж раз пізніше. Цікаво, що спочатку Марілін Монро відмовився від ролі Цукору, як фривоус. Ситуація була збережена чоловіком акторського письменника-режисера Артура Міллера, який відразу ж сподобався сценарій.



Виявляючи репліки героїв, письменники активно використовували гру слів. Залізо, метафори і алегорія дозволили їм доторкнутися до заборонених тем часу. Іскравий діалог з фільму залишається надзвичайно актуальним навіть через 60 років.

У кінофільмі «Тільки дівчата в джазі»
  1. до Ми виходимо з міста. Зростаємо бороди.
    - Ми працюємо, але ми поголені першими.
    - Вижити? Хочу взяти нашу голову, і ви погонуте?
    до Поставте ноги, живіть.
  2. Ці бандери застрягнуть нас, поліція виявить два жіночі корпси, ми будемо приймати до жіночої морги, і коли ми роздягнулися голими, я помираю з шамбою!
    р.

    Поза «Ложки»
  3. до Як їхати на ці речі і не падають?
    до Вони мають свій центр ваги в іншому місці.
    до І він дрочить. Вони, ймовірно, застуджують весь час.
    - Стоп-трамплінг, ми будемо пізнати.
  4. Шукайте, як він рухається! Як же желе на пружинах, спинці і форту, спинки і форту. Чи повинен бути двигун там або щось.
  5. - Ніколи, ми можемо їх відповідати?
    до Що ви боїтеся, ви не будете змушені мати дитину!
  6. до Як вам подобається ці ляльки?
    - Як він впав в баню крему. Як дитина, я мріяв про те, що вона закривається в магазині цукерок на ніч і з солодкими навколо. Jelly цукерки, Eclairs і Бостон кремовий пиріг, вишні торти ...
    - Послухайте мене, не вершки або солодощі. Ми на дієті.


    Поза «Ложки»
  7. - Чому б людина маррію чоловіка?
    - З причин безпеки.
  8. - Ви пішли на консерваторії, право?
    - Так, один рік.
    - Ви сказали три?
    до Ми випустили рано для хорошої поведінки.
  9. - Гей, консерватори, де працювали раніше? У танцювальних класах?
    - Ні, на похороні.
    до Будь ласка, підійміть від мертвих. На темпі, дівчата, на темпі.


  10. У мене є страшне минуле. Прорив чоловіків, в тому числі один саксофоніст!!!
  11. Ви коли-небудь поцікавили американську жінку?
  12. Я не доглядаю, якщо він багатий, поки він має яхту, власний залізничний та зубний пасти під його ім'ям.
  13. до Чи є ваша дружина коктейлі?
    до Ні, мій валет.
    - Чи сигнал вашої дружини на човні?
    до Ні, алелер. Я не одружений, якщо вас цікавить.


  14. - Я був одружений сім або вісім разів.
    - Ви не впевнені?
    до Моя мама тримає рахунок.
  15. - Він мене шпигував. Дивитися, як жінки відчувають себе? Я не дуже гарна.
    - Ви одягнете спідницю. Вона схожа на червоному ганчі.
    - Я втомився бути ганчем. Я хочу стати бульцем знову.
  16. - Шукаю, я не можу дивувати тебе!
    - Чому?
    - Ну, перш за все, я не блондинка!
    до Це океї.
    - Я диму! Весь час!
    до Не проблема.
    - Я ніколи не маю дітей.
    - Ніщо, прийняти.
    - Ісус, Я чоловіка!
    - Кожен має свої недоліки.


    Поза «Ложки»


«Тільки дівчата в Джазі» – невичерпний заповідник гарного настрою, посмішки та сміхання. Ми сподіваємося, що наша стаття переконує когось, щоб дивитися її знову, і хтось дасть незрівнянне задоволення, щоб зробити це вперше.

Фотозвіт та стаття .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное