Чи варто залишити ослаблюючу маму, якщо потрібно влаштувати особисте життя?

Батьки є найціннішим для людини. Вони подбають про нас з перших днів свого життя і приділяють більшості своїх життів для виховання дітей. Коли діти виростають, це час, щоб зробити свою обов'язок батькам, щоб подбати про них. Ніхто не говорить це легко. Особливо коли виникають проблеми здоров'я в мами або тато, дорослі діти стикаються з вибором: будувати їх життя або вивести роки життя, щоб доглядати за тими близькими до них.



Це ситуація Вера зіткнулася. Дівчина не знає, що робити: Я 31, моя мама має розширену дементію. Я не хочу залишити свій самостійно, але я не можу побудувати особисте життя. Моя мама і я жити в її квартирі, немає даду, не брати і сестри. Я не знаю, що хочу від життя, що я роблю далі. Я не можу дати їй рідну людину до будинку годування. І в той же час я боїться бути старою покоївкою, я не знаю, як бути.



Ви не можете ігнорувати свої інтереси, але не можете ігнорувати благополуччя родичів. Коли ви зіткнулися з складним вибором, важливо прокручувати різні варіанти у вашій голові, щоб вирішити проблему, подивіться на неї з різних кутів. У разі Вери важливо розуміти, що якщо вона не намагається жити самостійно, вона буде зіткнутися з іншими труднощіми у створенні власної родини.

Р

Дорослим дітям необхідно побудувати своє особисте життя, рости і розвиватися самостійно. Як і курчат, коли ми виростимо, ми вилетіли з нашого батьківського гнізда. Дуже важко відхилити ідею, яку ми вважаємо батьків, які мають проблеми зі здоров’ям. Але не всі мають цього розуму. Наприклад, в Німеччині налаштовується можливість найняти медсестри для батьків з відповідною освітою. І якщо медсестра не справляється, батьки з власної ініціативи або з ініціативи дітей йдуть до спеціальної установи. І немає зради.

Потрібно розуміти, що стежити за станом матері 24 години на добу і приділити час роботи, а особливо особистого життя фізично не вийде. Крім того, в залежності від захворювання люди потребують особливого догляду. Цей догляд не завжди можливо в домашніх умовах, особливо на вашому власному. У будинку, люди знаходять однодумців і навіть іноді падають в любов. Вони не тільки там. Дуже важлива комунікація у віці. Деякі організації об’єднують будинки для дітей-сиріт з рідними будинками, що є великою ідеєю. Старші покоління стають наставниками для дітей-сиріт.



Коли людина бере все на своїх плечах, поспішає в аптеки, магазини, не відступає від ліжка батька, вона психологічно кладе на нього багато тиску. Замкнений коло бігу, розпаду і важкої роботи приводить людину в глибоку депресію. І якщо це сталося, допомогти не тільки мати дівчини, але і Вера. Поставляючи свою маму в її квартирі і перемістіть в оренду квартиру кошти, надягаючи маму в небезпеку.



Втрата незалежності, забутість загрожує життям. Тому людина завжди повинна бути під наглядом фахівців. Психологи повинні працювати з ним і сім'єю, а працівники здоров'я повинні забезпечити належне лікування і догляд. Важливо вибрати відповідну установу з усіма умовами. Це не означає, що Вера буде залишити її матір'ю. Ноп. вона буде відвідати її так само, як вона може. І в той же час вона влаштує своє життя без страху, що її мати ніхто не залишить.



Важливо не боятися ваших рішень. Зважити всі плюси і мінуси, при необхідності звернутися до фахівця і розповісти про те, що турбує нас. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Подумати і вирішувати ситуацію, консультувати психолога, друзів, родичів. У будь-якому випадку, не залишаючись самостійно з проблемою, він буде тільки приводити до мертвого кінця. Що ви думаєте про це? Подбайте про себе і ваших батьків.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное