Інтелектуальні Американські годинники Багаті росіяни і пояснень Чому вони унікальні

Для іноземців, які подорожують по всьому світу, Росія завжди виглядає екзотично. Ця країна може як приємно здивувати і шокувати відвідувачів. Сьогодні видання. "Сайт" Він поділиться історією мандрівника з США.

Американський Донован Нагель провів багато часу в Росії – він проїдав по всій країні, вивчивши мову і познайомився з культурою. Донован розповість про свої враження від російського народу і пояснить те, що його шокують російська багатай



Подорожі Донова Нагель проходив по Росії, щоб зануритися в культуру цієї країни і зрозуміти психіку її мешканців. Звичайно, не всі відкриття були приємними. Негативні емоції в Доновані знайомствой Здавалося б, мандрівник, який жив у всьому світі, відокремився від звичайних людей. Багатий в Росії є найгіршим видом на землю.

414668

Я кажу це через багато Росії і решти країни. Є великий проміжок.й Тут багаті ласощі звичайні люди люблять бруд. І вони ведуть гедоністичний спосіб життя, купання в готелях. Люди буквально борються за гідне життя. Я завжди був опонентом соціалізму, але після моєї подорожі я раптом розумів, чому ця ідеологія породилася в Росії.



Не один говорить Донову англійською мовою і це також дивно, що Майже ніхто не говорить англійською мовою.й Подорожник, звичайно, подивився на нього з позитивного погляду. Він мав активно навчитися розуміти російську мову і висловлювати свої думки в ній, які допомогли покращити свої знання.

«У багатьох країнах Західної Європи люди просто переходять на рідну англійську мову, коли їм важко говорити про свою мову. У Росії протилежна правда. Місцеві жителі хочуть говорити російською мовою. А коли я запитаю росіяни, якщо вони говорять англійською мовою, вони дивляться на мене дивно.



росіяни не можуть жити без котеджів і ванн Любов ванн і дач Він також здивує мандрівника. Майже кожен російський мешканець великого міста, яким я зустрівся, має будинок десь в с., так звану дачу. І ванну! Я ніколи не бачив нікого, що фантатика про сауну як росіяни. Я почую, що після переходу на лазню взимку вони люблять стрибати на снігу без одягу. Я ніколи не спробував, на жаль, Донован говорить з посмішки.



Відмінності поведінки чоловіків і жінок Іноземець зазначив, що Соціальні ролі чоловіків і жінок в Росії чітко визначеній Це так званий у свідомості росіян, що це не викликає ніяких протиправних. Наприклад, коли ми вийшли з авто і доводили до виходу з покупка, жінки просто чекали мені, щоб взяти його все. Немає питань або запитань - для них він не говорить, що я повинен підняти вагу і отримати руки брудні, тому що я людина. Тим не менш, Донова є чоловіком традиційного погляду, тому він любив цю композицію ролей.

829972

Для багатьох іноземців Росія має бути величезною, але однотонною. Донован Нагель дізнався про досвід Є багато різних людей в Росіїй Люди практикують різні релігії і навіть спілкуються на різних мовах. «Я жив у регіоні з назвою Татарстан. Тут є етнічна група Туркічних людей. Їхня мова і культура тісно пов'язані з турецькою. Коли я запитав їх, якщо вони були російською, вони не сказали. Розглядають себе Татарами. й



Ось враження американський мандрівник від поїздки до Росії. Ну, російська багата Вони викликали неприємні почуття Донована, але багато моментів іноземця навіть подобаються і щиро дивуються. Які інші функції ви думаєте, що росіяни можуть заплутати відвідувачів?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное