Як поводитися, якщо мама-в-завжди часто падає на телефон під час розмови

В житті є ситуації, де навіть спальне місце Дуже дорогі. Наприклад, для села, цей стан справ не незвичайний: важко і дорого влаштувати в місті, але що робити?



Деякі намагаються потрапити в місто за допомогою будь-яких засобів і тим самим збільшити свої шанси отримати нормальну роботу і, як наслідок, краще оселитися. Деякі люди не роблять нічого. Але де є лінія, яка не може перехрещуватися виходячи з власного комфорту?

Спальне місце для маленької квартири Олексій, мій чоловік – найширший душ. Ми любимо нашу дочку, допомагаємо навколо будинку, наполегливо працюємо, тому нам не потрібно нічого. Тексти пісень, а це означає: Він любить мене занадто, після усього! Ми любимо його занадто і намагаються довести його до нього.



Ми зустрілися з ним про 11 років тому. На час жив у с. з матір’ю. Зростає хлопець, під 30. Я захищав від свого чудового здоров'я, відкрите обличчя і яскраві чистоті очі. Ви знаєте, що життя подобається в сільській місцевості: безробіття, довге. Але мій Ліоша не сидить і не зробила друзів з місцевими хитрощами.

Я, як «міська фіфа» довгий час не міг визнати себе, що я люблю цей кучерявий чоловік. Моя думка про кар’єри, клуби, нові знайомства та оновлення коктейльної картки на місцевому барі. Почати. так Взаємовідносини були ускладненими. Але я спробував.

р.

Через шість місяців, Леша почала жити зі мною. Добре, це мій будинок батьків. Але вони вирішили переїхати в село, на ферму. Вони самі, будучи корінними філістиками, були не дуже щасливі пересуватися: догляд за тваринами і віддаленістю від супермаркетів дав їм поганий. Але усвідомлення того, що вона буде краще для своєї дочки, які вже 25, вони прийняли рішення. Хоча я приніс їм їжу принаймні один раз на 2 тижні.

Навіть перед нашим весіллям мама Лешина досить непрозора підказка, що вона буде приємно бачити місто і жити трохи комфортно. Як це гірше. Я завжди жартував і прийшов з деякими фантастичними причинами, чому б не було. І я думав, що це її жарт.

Після весілля попити матері-в-прави почали нагадувати ультиматум. "Я буду жити з вами, період!" І я повинен сказати, що у нас була трикімнатна квартира і в принципі буде достатньо місця для всіх. Я знаю, що це подобається жити з батьками у дорослому віці. Додайте до цього не найкращі звички і способи, і ви будете розуміти, чому я був так проти.

Я колись навчаю Лєшка, як бути джентльменом, і з матір'ю, ніхто не допоможе.



Так 7 чудових років пройшли. Тут було все: сварки, мир, подорожі. Мій чоловік отримав хорошу роботу і фактично підтримав мене особисто. Я вагітна і мав красиву дівчину. Все в ній, з величезними блакитними очима і кучерявими сонячними фарбами.

Приніс нам ще ближче. Ми допомагаємо батькам, моя дочка зростає, моя кар’єра теж збиралась. Кілька місяців тому мама знову зажадала, що вона прийшла і подивилась після її онука. Але мені добре, і мені не потрібно помічників.

І приймав мами, що вона знайшла чоловіка і хоче приїхати до нього, але він орендує сам номер і не залишає його вдома. Так це буде приємно, щоб "вісити" через тиждень, заради того, як вона кладе її, любов. Тоді Леша почала дивитися на мене, кажуть, чому не згодні, вона вже стара.



При навчанні про це, мама-в-завдяки заявила, що вона була дуже хворою і що її власний син повинен подбати про неї, як ви розумієте, в домашніх умовах. Після того, як він також повинен працювати якось. Недовго, про це був скандал.

І цей час я вибухнув: Я дав ультиматум. Або мати-в-право приймає сина, і вони живуть в орендованому будинку (звісно, це розлучення і поділ майна). Або все залишається, як це було, але один раз на місяць, так що це буде, давайте йому приїхати до його «повного». Зрозуміло, що це дитячий садок.

При навчанні цього, мій мати-в-завдячений сином, назвав мене змія і тепер не відповідає телефону протягом місяця. Я не збираюся до неї. Тексти пісень, а це означає: Я хочу зробити це, навіть з дочкою, але що я піти. Я не хочу йти до цієї жінки. Я можу побачити її трюки.



Покажіть мені, я так безглуздий і несердний, або мій мама дійсно маніпулятор в пенсії? Для мене все дуже зрозуміло, але Ліоша має абсолютно різну думку. Я не змогла виїхати з-за тривалого часу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное