Спір з життєздатною дружиною, яка не хоче наконечників і не розуміє, чому це необхідно

Зареєструватися Навігація Це добре тонувати. Про те, куди прийшла ця традиція. І завжди ті, хто совість не дозволить офіціанту залишити без наконечника. Тим не менш, кожен раз є клієнтами, які не дадуть копійки в надлишку суми, зазначеної в перевірці.



Мій чоловік і я регулярно залишаю офіціантів 10% від замовлення. Але ми робимо це через змії нашого чоловіка. Тексти пісень, а це означає: Він вважає, що це призначене для користувача. Я ніколи не знав, що платити тут. Для знецінення написати замовлення, подав її на кухню, а потім приніс готову страву? Це прямий обов'язок. Вакансію, за якою він отримує заробітну плату, написав застарілий абонент.



«У дитячому садку, де я займала дитину, дві групи поєдналися в одну. В результаті була одна величезна група для 45 дітей. Ніна за всі мити ложки, локони, пластини, чашки. Чи є вона наконечником для цього? Про нас Вчителі, лікарі, викладачі, медики також не направляються. Також не приймається готівку в супермаркеті. Так чому платять офіціантку додатково? ?

«Зварювальні роботи на кухні, а офіціантка має найпростіше зробити: довести її. І якщо я повернуся до цього місця, то це тому, що приготування тут смачно, а не тому, що у мене була ефектна піца або тому що офіціантка посміхалася.



Хто думав про наконечник? У XVI ст. у Великій Британії відбулася традиційна традиція виїзного кінчика. Коли гості залишалися на ніч після чайної вечірки, вони залишили гроші на слуги майстра.

З розвитком сфери послуг традиція вивезення зайвих грошей у західних країнах приймала корінь практично всюди. Поради були залишені в дверцятах, барменах, попелиці, водіях таксі. Що стосується персоналу в шинах та інших мурах, за довгий час працівники тут не сплачували, і жив тільки на кінчиках.

У Сполучених Штатах, направляючи будь-який працівник служби є традицією. Але в Франції, наприклад, сервісні збори в ресторанах і кафе автоматично включені в рахунок, тому Вам не потрібно платити додатково. Хоча особливо задоволені відвідувачі можуть залишити 5-10% над обов'язковою кількістю. І це видно як жест особливої вдячності клієнту.



Чи можу я залишити наконечник? У радянських часів була засуджена практика наконечника. Тим не менш, водії таксі, як правило, «відсутні зміни», тому вона стала нормальною для зарахування суми. І перукарі регулярно оплачують трохи більше за свої зусилля. Порада почала давати в інших сферах, кожен раз для швидкого та якісного сервісу.

Скарги сучасних офіціантів невеликі. І люди йдуть в сферу обслуговування тільки через перспективу додаткового заробітку через поради від вдячних клієнтів. І якщо рівень сервісу дійсно хороший, чому б не додати те ж саме 5-10%?



Крім того, в різних установах команда самостійно будує модель розщеплення кінчиків. Нерідко збирають всі поради в одному «пошті», а в кінці зсуву ділиться на всю державу. І так вона йде до офіціантів, і варень, і барменів, і очищувачів. Все залежить від кожного конкретного закладу.

Також ви не повинні думати, що це хороший офіціантка так легко. Після того, як ця людина повинна розуміти страви і напої, щоб дати хороші поради. Створює гарну атмосферу і згладжує неприємні моменти.

р.

Це офіціантка, яка слухає атаки неприємних і іноді відверто неадекватних клієнтів. Це не просто робота. І такий співробітник, щоб отримати щиру подяку за свої зусилля, особливо якщо він виражається не тільки словами.

Або ви впевнені, що ви направляєте офіціантку непотрібним?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное