Історія Тітка, яку ніхто не дивився, і в Італії відразу запрошують на маррі

У суспільстві є стійкий стереотип, який жінки можуть бути дуже важко зрозуміти. «незалежні та успішні» особливо це пов’язують, іноді навіть не намагаючись зробити мінімум зусиль для створення діалогу. Настав час подумати про це. Як лікувати чоловіківНе інший спосіб навколо.

Редакція "Сайт" Я збираю вам деякі конкретні приклади, чому це. Відповідач, жінка ближче до п'ятдесяти, ділиться досвідом з нашими чоловіками. До речі, вона має щось порівняти, тому що в кінці вона просто взяла і одружилася. Це те, що вона говорить.



Як чоловік лікує жінку Коли я нарешті готовий залишити, хороший друг Я запитав його, де ви йдете? Ви всі наші, яскраві, оригінальні, ви можете сказати, власна в дошці! Так це було спокусити, чому ви, друг так добре, не пропонуємо мені руку і серце? Що таке ставлення?

Він був дивним з нього, щоб запитати таке питання. У майже п'ятдесят років в домашніх умовах, моя половина ніколи не була знайдена. Всі люди, які я міг отримати разом з часом, стали хорошими друзями. І коли я одружився італійцем, вони всі раптом отримали



Після того, як витрачати час в Італії, я раптом зрозумів, що це де я був сприйнятий як жінка. Мій новий чоловік - рік молодший і називає мене Стелла, що означає зірку. Чи не так приємно? Що я можу сказати і інші люди помітили мене? Але в домашніх умовах здається, виписаний.

Коли я летю додому, щоб упакувати, я був спійманий в карантині. Звісно, мої друзі знаходилися тут. Він був Іваном, який видав Коли ми вперше зустрілися, він подбає мене трохи. Я думав це майбутнє. Виявилося, що я був пізно для транспорту, запросив його провести ніч на своєму місці. Вони відвертають чай, кладуть мене в окрему кімнату і нічого не сталося. Ось як я зрозумів, що ми тільки спілкуємося з умовами інтересів.

Костянтин

Він п'ять років старше мене, і ми зустрічали близько п'ятнадцяти років тому. Як Іван, Костя завжди запросив мене кудись. Я також купив його, тому що мій погляд був дуже чітким. Я вирішив допомогти інтелекту, натяки. Константин перетворив блід і сказав мені, що він був різним і я переговорив все. Яскрава особистістьЯк він сказав про мене. А потім шість разів вводили нові пристрасті.

Після зустрічі з ним, він зізнався мені, що потім, на кораблі, якщо у нас була справа, ми ніколи не змогли стати друзями. І це те, що він дуже цінує мене. Дякую за уточнення. У мене було незручне почуття, романтичний Він не може бачити жінку в мене. Але він все ще шукає ідеального.



Владислав Дьоркед, має дорослий син. Ми зустрілися на інтенсивному "Як зрозуміти інші". З тих пір ми були друзями, але Владислав спробував. Тексти пісень, а це означає: Він перетягував мене всюди, вводив мене до всіх, але нічого не сталося. Згодом він сказав, що якщо ми були одруженими, ми бажали б подрібнити час. І він, безумовно, не хотів, що на всіх. Ми друзі!

Ігнат

Так сталося, що серед наших чоловіків тільки ті, хто має трохи різну спрямованість, помітили жінку в мене. Ігнат, наприклад, званий за шлюб, але для нього я б був тільки номінальною жінкою. Але з мене це не нудно - неординарно стати, внутрішній вогонь, Мапай Ти знаєш, я хотів би відчути чоловіка не тільки назовні, а й на внутрішній стороні.

Мені здається, що точка тут не навіть в дружби, але в тому, що всі наші чоловіки пристрасно побачать юну бомбу поруч з ними. Вона буде виконувати всі змії і навіть мати дітей. У Європі ставлення відрізняється. У вас є людина просто божевільний комплімент. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Справжня зірка! І він не буде гасити ваш вік. Ви зацікавите його просто, тому що ви є. й



Ви можете сперечатися на тривалий час. Як лікувати чоловіківТим не менш, деякі висновки вже можуть бути зроблені з цього інтерв’ю. Чоловіки, сміливі! Ми чекаємо на Вашу думку в коментарях і запрошуємо Вас на цей милий матеріал про те, де і як знайти життєвий партнер для зрілої жінки. Бажаємо вам міцного настрою!

Фотозвіт та стаття .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное