Хто може врятувати першу в разі пожежі, дружини або дитини

Одна з книг Сократа згадує про цікавий діалог. Просив студентів, Хто вони врятували. У разі пожежі будинку, вашої дитини або дружини. Відповіді були однаковими, всі вони обрали дітей. Сприяє собі сказав, що він буде вибрати дружину, яка небезпечна більшість присутніх. Це питання, які стосуються нас зараз. Хто ви обираєте?

Мій друг, хто, до речі, є великим коханцем Сакрати, попросив це питання чоловікові. Вона отримала неоригінальну відповідь. Але коли він прийшов до роботи, він не міг отримати Socrates’ трактування цього dilemma з голови. Він звернувся до своїх співробітників, які майже створили величезний скандал.

Р

Про те, що фоол Сократ був і як вибрати дружину над дитиною. У будь-якому випадку, у нас була боротьба з цілим офісом. Досягнення Не брав участі у охороні. в масивному спорі. Все, що було дозволено, бос, які звернулися з його офісу і сказали, що йому довелося працювати.



Гойде додому, чоловік другу підійшов до опіки і запросив йому те саме питання. Дідусь думав про це і сказав:



«Ви знаєте, моя дружина подарувала мені три чудові діти. Не люблять онуків, великогабаритних. Діти розширилися по всій країні. Вони приходять на свята, вони подбають про них. Але всі ці роки моя дружина завжди з мене. Моя стара леді і я завжди на тій же довжині хвиль, хоча ми іноді кварель, з яким не буває. Я б врятував її...



І я, і мій чоловік. У нас є правильне ставлення до нашої сім'ї та партнера?й Можливо, це жіночий бізнес, щоб врятувати дітей, і чоловік, щоб врятувати себе дружини?



Кожна мама дрочить, щоб зберегти дитину першим. Але для чоловіка вона повинна бути більш важливою, ніж дитина. Після всього, це те, що він колись вибрав і любив.



Питання Сократа залишається натискаючим, для його відповіді залежить насправді від багатьох точок. Наприклад, від відносин в сім'ї, віку дітей, кількості цих дітей. Але зрозуміло, що Сприяє кладемо перед дисками Логінй Він описав ситуацію таким чином, що не варто спиратися на загальноприйняті моральні цінності, але скоріше на загальне почуття.



Якщо Сократи вирішили зберегти дитину, то не буде радості в житті. Побачити дитину, він завжди запам'ятався дружиною і пропустити її. І з дружиною його ще одна.

З одного боку, наше життя сповнене чуттєвих речей. Це любов, фешн, ревнощі, пристрасть, відродження, небезпека... Але якщо ми вирішили зробити всі важливі рішення, засновані тільки на нашому досвіді, і наші емоції, світ занурився в хаос. На жаль, не тільки про любов. Насолодіться десертом, чим зачаровує, але не найголовніше.

Поки ми досягаємо цього висновку, що ми станемо щасливим. Хто б ви врятували? Дружина або дитина?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное