Про раю європейських пенсіонерів

Найбагатші країни світу, майже кожен може дозволити собі. стандарт життяй І навіть безробітні пенсіонери можуть дозволити собі подорожувати за кордоном або подорожувати по всій країні. Але вони роблять так плавно і добре?

Виявляється, що навіть середнє пансіонат з Німеччини (з чесним терміном життя майже 1000 євро) має досить проблеми. І його корисні рахунки іноді можуть легко перевищити це, здавалося б, значною кількістю. І щоб вижити, він буквально повинен врятувати на все.

7569988

Коли люди з пострадянського простору заворожують європейським пенсіонерам, вони фактично занурюють казку, що вони самі придумали. Підвіски з Європи проводять час в курортах, щоб вижити. Це тому, що вони дешевше, ніж житло в домашніх умовах і платити величезні рахунки за комунальне житло, Леонід пише.



«У віці 58, це занадто рано для мене, щоб очікувати пенсії. Згідно з німецьким законодавством, я 66 років і 8 місяців. На мій 30 років і 7 місяців досвіду, які я буду мати тоді, я зможе тільки розраховувати на 832 євро і 88 центів пансіонату. Небагато або мало. Просто про національну середню. й

«Чи не вистачає для нормального життя. Просто не думаю, що я не застарів. Після всього, навіть для комунальної квартири в трикімнатній квартирі потрібно сплатити до 700 євро на місяць. Вартість електроенергії 110 євро на місяць. Не використовуйте котли або нагрівачі. й



Знаючи, що один пенсійний фонд не достатньо, я також видала добровільне пенсійне страхування. І я регулярно даю 140 євро зарплати на місяць. Неприємність, але що можна зробити, людина зв'язує.

По суті, не всі пенсіонери у розвинутих країнах Європи Вони добре живуть. З тих, хто не в змозі отримати власний житло, вимушений орендувати і віддати більшу частину свого доходу.

Витратно-комунальне та медичне страхування та харчування. Важливо відзначити, що не існує спеціальних знижок і переваг для пенсіонерів. Повністю сплачується навіть громадський транспорт. Податком на прибуток і сам пансіонат.



І хоча європейські пенсіонери не купуються в розкіш, більшість все одно вдається підтримувати гідний стандарт життя. Як зробити те ж саме німці?

Варто згадати про фінансову грамотність населення. Люди звикли не тільки уважно стежити за доходами і витратами, але і від молодого віку, щоб піклуватися про своє майбутнє. Працювати з перевіреними страховими компаніями, інвестувати гроші в бізнес, створювати заощадження.



Уже кілька років до пенсії людина розуміє, які платежі з держави пов'язані з ним і в якому віці. Він також знає, скільки він може розраховувати на його збереження.

Це дозволяє йому планувати своє майбутнє і майбутнє своєї родини. Попри все, завдяки тим же страховим програмам, навіть якщо щось відбувається з людиною, його родичі не залишаться без життя.

У нашій країні кількість пенсійної особи часто дізнається, що вже отримав перший платіж. І тільки тоді він перетворюється на пенсійний фонд з позовами, коли сума, що надійшло від держави, стала неприємним сюрпризом для молодятого пенсіонера.



Правильне будівництво своїх фінансів дозволяє багато Європейські пенсіонери Відчуйте себе в кінці життя. Нерідко є гроші на дорогі покупки, подарунки для онуків, і для іноземних подорожей. Хоча для цього людина може систематично економити гроші протягом десятиліть.



Стан допомагає бідним і тим, хто не міг би подбати про своє майбутнє. Але це тільки про основні речі, такі як харчування або медицина. Тому не вірити в придуману казку, яка в розвинутих країнах всі пенсіонери живуть щасливо. Тільки ті, хто добре піклується про своє майбутнє.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное