Торт Ольга Матвей, який запікає, коли немає часу йти в магазин

Якщо є одна кабачка, трохи зелені і сир, залишені в холодильнику, обов'язково спробуйте приготувати цю квіш за рецептом Ольги Матвей. Сьогодні я запекла, будинок радує! Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість, як приготувати. цукіні в духовці.

Найцікавіше, що таке кіче (ім'я цього виду торта) можна приготувати абсолютно без їжі. начинкай Не можна відірвати!

Торт на сквош в духовці

інгредієнти
  • 100г вершкове масло
  • 150г борошна
  • 20 мл молока
  • 1 ч.л. солі
  • 1 ч.л. розпушувача
  • 1 кабачки
  • 50мл кремовий
  • 100г сир
  • 1 яйце
  • паприка, базилік за смаком
  • петрушка


Підготовка
  1. У зручному контейнері змішати борошно, розпушувач, сіль і розм'якшене масло, також залити молоко. Зберіть тісто в помаху, не потрібно перемішати тісто. Випікати форму рослинною олією, а потім викласти тісто. Розподіліть тісто рівномірно, не забудьте сформувати сторони. Поставте тісто в попередньо розігріту до 180 градусів духовки за 5-7 хвилин.

    до 1 2 3 4 5+



  2. Вимийте кабачки, не потрібно його очистити. Зріжте кабачки. Поставте кабачки в чашу, залийте її вершками. Додайте сіль, перець і основну, паприку половину чайної ложки. Додайте яйце, дрібно натертим сиром.



  3. Наріжте петрушку дрібно і додайте її до начинки. Візьміть тісто з духовки, але не вимикайте духовку. Наріжте начинку і залийте її на торт, рівномірно вирівнюючи по всій поверхні. На вершині торта можна злегка посипати паприкою.





  4. Випікайте торт ще 15-20 хвилин до готовності. Перед подачею нехай торт за 20 хвилин.



  5. Це, желе готовий. Бон придаток!





І познайомитеся з цим рецептом докладно, я пропоную вам дивитися відео з мого улюбленого кулінарного магазину. Канали Ольга Матвійй Я завжди готую за рецептами і я можу сказати, що все дуже смачно!

https://www.youtube.com/watch? В=I4guu2aTuj Я

Я також раджу ознайомитися з іншим цікавим рецептом для сквошу з м'ясними яблуками. В якості додаткових компонентів можна використовувати томати, болгарський перець, гриби, рис, зелень.



Тепер ви знаєте, як варити. пердят кабачки в духовці. Краса цієї випічки полягає в тому, що її готують дуже швидко, без проблем, і можна додати що-небудь до начинки.

Єдина точка, якщо ви хочете приготувати торт швидко, додайте до наповнення ті інгредієнти, які займе трохи часу для приготування. Ольга Matvey радить доповнювати торт консервованим кукурудзою, надає торт приємну солодкість.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное