Домашнього приготування lasagna рецепт італійської мама-в-одному з дико смачним соусом, гості приготовлені стоячи

Як латина Я дізнався про рік назад від мого другу Італійської матері-управління. З тих пір ця страва є однією з причин, щоб будь ласка, вдома після важкого повсякденного життя. І на свята, це допомагає, як основне блюдо, яке дивиться в серці!

Єдиним недоліком цієї делікатеси є те, що lasagna настільки смачна, що не можна зупинитися, поки не з'їсти все. Ну, соус це щось!

Р

Як приготувати lasagna в домашніх умовах Сьогодні редакція "Сайт" Інструкція для домашнього приготування латинай Тут і принадний аромат спецій, соковиті кислі помідори, і м'які, розтоплюють моцарелла в роті!

Lasagna інгредієнти
  • 650-700г меленого м'яса ( яловичина та індички)
  • 2 цибулини
  • 1 морква
  • 9-10 ласагна листи
  • 2 помідори
  • 90г томатна паста
  • 100г моцарелла
  • 50г вершкове масло
  • 3 л води
  • 3 ч.л. рослинного масла
  • сіль, перець, спеції за смаком


Інгредієнти для соусу бешамель
  • 900г молока
  • 30г вершкове масло
  • 30г борошна
  • сіль, перець, горіх за смаком


Підготовка
  1. Бечамельний соус слід приготувати першим. Покладіть вершкове масло в горщик, покладіть його на вогонь. Нагрійте вершкове масло на повільному вогні, додайте борошно, помішайте. У невеликих порціях додайте молоко. Дивитися, довести до кипіння. Після 3-5 хвилин соус загусить. Додати сіль, перець і горіх за смаком.



  2. Тепер прийдемо до фаршу. Я зазвичай використовую мелені яловичі і індички філе. Це в цьому поєднанні, що м'ясна начинка виходить надзвичайно смачним і соковитим! Груша солона і перець за смаком, додати ваші улюблені спеції. Зріжте баночка дрібно. Сонце морква на великій тертці. На сковороді з розтопленим маслом викласти цибулю, обсмажити її до золотистості, потім додати розчин і обсмажити ще 3-4 хвилини, періодично помішуючи. Перенести цибулю з крапельницею в чашу, а потім додати фарш на каструлю. Посмажте фаршу близько 20 хвилин, потім додайте цибулю лопу і томатну пасту. Проведіть все добре, туш для ще 7 хвилин під закритою кришкою.





  3. Тепер потрібно відварити листя ласагни. Такі листи можна купити в магазині або варити себе, але я приймаю готовий, так швидко. Залийте в 3-літрову каструлю води і додайте 3 чайні ложки рослинної олії. Доведіть воду до кипіння, а потім викладіть 5 аркушів ласагни. Не додавати до води, оскільки листя можуть бути пошкоджені. Готуємо 3 хвилини. Увага, важливим моментом: злегка відварені листи ласагни слід викласти по одному на столі, покритому харчовою плівкою або на деко, попередньо змащувати рослинною олією.





  4. Натріть сир, поріжте помідор на шматочки. Переміщення на лазанью. Змішайте форму шматочком вершкового масла. На дні форми викладають листи ласагни. Я приймаю 3 листочки. На аркушах ласагни рівномірно розподіліть половину фаршу, додайте трохи помідора. Залийте соус і потім посипте сир трохи.





  5. Другий шар однаковий: ласагна листи, потім фарш, трохи помідор, соус і сир. Покрийте все третім шаром листя ласагни, залийте їх соусом і рясно посипте залишками сиру. Поставте запіканий в попередньо розігріту до 180 градусів духовки за 25-30 хвилин.



  6. Це, латина готовий. Бодибилдерши!





Я також рекомендую вам дізнатися, як зробити незвичайну круглу ласагну в домашніх умовах. Вишукане блюдо для святкового столу!



Вітаємо! Тепер у вас є секрет, як варити. латина Швидкий і простий. Не тільки красива і запашна, але і дуже ситна, тому не хвилюйтеся, що додому і гості залишать стіл голодним!

Не забудьте спробувати це, lasagna варто робити!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное