Як завітати гостей з Різдвом Христовим

Відмінні відносини з матір'ю непросто встановити. Іноді навіть після багатьох років життя з дружиною, примирення з матір'ю не відбувається. Навіть якщо не виникало конфліктів, мама дружини може не схожа на жінку, яка забрала сина. Це тільки в старій вікі, що люди починають усвідомлювати помилку, які зробили, коли вони були повністю самотніми.



Наталія Іванівна має три сини, всі вони спокійно одружилися. Я одружений мій eldest десять років тому. З тих пір, як і раніше, наші стосунки з моїм мамам-в-завдяком погіршилися. Не було ніякого конфлікту, але я розумію, що найдовший син - це підтримка матері, і завжди дуже важко звикнути до того, що він зараз має власну сім'ю, яка піклується про нього.

Я не можу знайти спільну мову з Наталією Івановною. З якоїсь причини я думав, що протягом декількох років все буде краще і вона буде другою матір'ю. Після того, як я відредагував і не спробував контактувати. Я поважаю маму, і подякувати чоловікам.



Після того, як наша дочка народилася, мій мати-в-право почав спілкуватися з нами більше, якби ми були ближче. До неї молодші сини одружилися. Тоді вона звернулася до них. Подарували подарунки і часто спілкувалися, бо діти живуть біля них.

Ми живемо по місту. Не допомогло нам і ніхто не відсвяткував свят. Ми думали, що ми вже робимо. Хочу привітати вас з днем народження. Згодом я прийшов до умов цієї ситуації. А коли батько загинув, Наталя Івановна захопила втрату. Тепер вона важко з'являється з ліжка, не відчуває себе добре. Тільки дві дочки-в-прави і її улюблені сини, до яких вона приурочила весь свій час і допомогла фінансово, не хочу допомогти зараз.



Цього року ми з радістю запрошували нас на святкуванні Різдва. Я знав, що нічого не міг приготувати, тому я готував кілька страв заздалегідь і приносив їх до мене. На мій сюрприз ми не знайшли наших наймолодших синів з нашими дружинами. У нас була вечеря і мій мама-в-одному почав серйозну розмову.



Вона попросила нас виглядати після того, щоб ми могли жити в будинку. А потім ми успадкуємо цей будинок. З повагою, це здивувало мене. Я знаю відповідь на її пропозицію. Я відхилявся. Не бо я не схожа на мій мама. Я просто думаю, що це несправедливість, що вона ігнорувала нас протягом багатьох років, і тепер вона запитує про допомогу.



Якщо ми подбаємо про це для відпочинку наших днів. І молодших дітей всі подарунки і увагу так само, як. Ми не будемо бачити її знову, я сказав її. Допоможи своїм улюбленим дітям. й

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Виходить, що Наталя Іванова ніколи не любила дочку, але зрозуміла, що не існує підтримки інших дітей. Що б ви робили в такій ситуації? Чи можна будувати відносини після того, як багато років гранат і непорозуміння?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное