Чому сім'ї будують невеликі будинки, а не просторих особняків?

Мій друг нещодавно побудував себе будинок на околиці міста. До цього я був досить впевнений, що така мета була майже непристойна і непристойна. Навіть досвід багатьох людей, які я прочитав про онлайн, не бачу мене. Але слова знайомої людини і навіть з візуальною перевіркою, нарешті переконані мене, що маленькі будинки для постійного проживання дійсно гарна ідея. Наприкінці статті можна знайти свінгери таке житло.

Будівля вашого будинку є лімітом снів величезної кількості людей. Але наші нереальні ідеї про цей процес і всі його етапи часто грають з нами жорстокий жарт. Ми хочемо перебільшити труднощі, а потім Проживання Не в змозі спробувати або випробувати.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@ourbohocondo)



Що було моє почуття в плані Головнай Я думав, що дуже важко і дорого. Не дуже простий, але він був набагато простіше, ніж я уявляв. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@howwelive_official)



Читайте історію мого друга та його аргументи для побудови маленького приватного будинку. Якщо ці слова надихають вас навіть трохи, спробуйте шукати друзів зі схожими враженнями і попросити їх більше. Так ви можете подивитися за вілом ромерів і досудів і зробити дійсно збалансоване рішення!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@howwelive_official)



Почнемо з того, що в свідомості багатьох людей пострадянського простору є думка, що будинок повинен бути величезним і просторим, або це в принципі можливо не побудувати. Європейки сильно незгодять. з таким переконанням. Вони використовуються для проживання в невеликих приміщеннях.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@howwelive_official)



Жителі малих європейських країн не вірять, що вони натовпуються на площі їх маленького будинку. Вони бачать багато речей в ньому і Практично організуйте своє життяй І ви знаєте, що? Вони щасливі. Хоча кількість фігур в документах на площі житла залишає бажати кращого.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@howwelive_official)



Великі переваги Малого дому для постійного проживання
  1. Більше місця для життя і менш непотрібних речей Невеликий живий простір змушує вас серйозно думати про споживання. Перед тим як купити, людина починає думати більш ретельно про те, чи дійсно він потребує цього або того, що. Можливо, це просто так. Ще один шматок ягняти, щоб позбавити вашу емоційну застій?

    Перегляд цього повідомлення в Instagram


(@ourbohocondo)



Багатофункціональність речей і кімнат Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Мій друг зробив перший поверх свого маленького будинку для постійного проживання Це величезний простір, який поділяється на зони. Кухня переходить в вітальню і т.д. На другому поверсі є дві окремі спальні. Зонування грає величезну роль.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@my.ktchn)



Розумний розподіл речей Всі великі речі і одяг мій друг поміщається. панчохий Так, треба було виділити місце для неї, але головне житлове приміщення стало більш безкоштовним. Для комори підійде і простір під сходи, наприклад. Це не просто Гаррі Поттер, що живе там.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Повідомлення від Anne Dirfard (@170qm)



Малий будинок - невеликі витрати Економічний розподіл ресурсів ви помітите не тільки на стадії будівництва маленького будинку, але і під час його експлуатації. Опалення взимку та споживання електроенергії Такі будинки набагато нижче, ніж у величезних особняках.



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Повідомлення від Anne Dirfard (@170qm)



Ми використовуємо для того, щоб зробити все в нашому житті «з резервом» і «для зростання». Це хороша стратегія, але вимагає багато ресурсів. Що робити, якщо у нас немає таких ресурсів? Подаруйте всі ваші ідеї та мрії. Ноп. Ви просто повинні. Замість витрат трохи більше часуЗосередок на плануванні та більш точні розрахунки. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное