Насолодіться тим, що коржує дружину, заявляє нові свята і робить щедрі подарунки

Буває, що холодильник наповнений фаршем, але не хочеться варити звичайні котлети з нього. Наприклад, коли є бажання здивувати щось яскраве і незвичайне гостей. У такій ситуації я зазвичай отримую святковий торт курячих філе і морква. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.

, Україна



Святковий торт Інгредієнти
  • 700г куряче філе
  • 1 велика морква або 2 невелика морква
  • 2 цибулини
  • 2-3 зубчики часнику
  • 4 яйця
  • 150-200г листового тіста
  • Малкa
  • сіль, перець, прованські трави за смаком
  • 3 ст.л. рослинної олії


Підготовка
  1. Заморожуйте тісто манжету. Покладіть два яйця до кипіння.
  2. Наріжте цибулю, подрібніть моркву.
  3. Посмажити овочі в рослинній олії до м'яких. Овочі можна запасти. Вони надають готовому торту особливу соковитість.


  4. Пропустіть куряче філе через м'ясорубку.
  5. Вирізати кріп і часник дрібно.
  6. Додаємо в фаршировані овочі, спеції, один яйце, часник і зелень. Поміряйте його на однорідність.


  7. Покриття сковороди з пергаментним папером. Поставте склянку в центр. Помістіть фарш навколо нього і укладіть фарше кільце з плоскими краями.

  8. Очистити варені яйця. Нарізати їх навпіл. Покладіть яйця зверху кільце.
  9. Виріжте шароване тісто з кучерявими смужками, які ви будете використовувати для прикраси торта. Я використовував печиво цвіль і вирізати отримані фігурки в два. Довгі смуги можна обгорнути кільце так, щоб вона не втратила форму під час випічки.


  10. Використовуйте жовток решти яєць, щоб змащувати ювелірні вироби з тесту. Я змащував весь торт з жовтком цього часу. На мій погляд, він зробив його поверхню щільніше, але зберігав більш сік всередині.
  11. Випікайте торт на 40-45 хвилин в духовці нагрітим до 180 градусів. Курячий бульйон може накопичуватися в центрі кільця. Використовуйте його для поливу готової страви.
  12. Додайте торт трохи охолонути і поставте його до столу. Смачний, звичайно, буде тепло, але охолодження, як я помітив, краще нарізати тонкими шматочками.


  13. соковитий, ароматний і дивно смачний торт для відпочинку готовий. Бон привіт!




Прикрашені яйцями, торт відмінно підійде, наприклад, до Великодня стіл. Але без варених яєць, як ви, ймовірно, здогадували, це цілком можливо зробити. Це дозволить вам приділити більше уваги орнаментам з тіста, завдяки яким м'ясо пирогів можна їсти навіть без хліба.





Ще одне. Дуже складно заздалегідь вгадати, скільки тесту потрібно прикрасити торт. У мене була пачка 500 грам і майже дві третини її зліва. Для того щоб не зникнути, від залишків тіста і заморожених вишів я зробив мішки з вишнею.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное