Вишуканий шантажу батьків, які відмовляються сидіти з дітьми

Коли батьки витрачають багато часу на роботу, по догляду за дитиною Найчастіше падає на плечі онуків. Але коли стосунки в сім'ї не найкращий спосіб, таке взаємодопомоги не може бути. Хто ви залишаєте дитину?

Сьогодні видання. "Сайт" побачить історію нашого абонента, який спочатку був дуже щасливий, що вона може залишити дитину з матір'ю. Однак одна неприємна розмова плутати всі плани і покласти молоду сім'ю в важкому положенні.



Я був дуже щасливим. Не було достатньо грошей, і я мав йти на роботу. І з ким залишити дворічну дитину, ми не змогли уявити. І є така допомога, пише Світлана.

(доб. 3)

«Уже через два місяці. Ми відвідували нашу маму для свят, і її дочку теж була. Вони почали навчати мене, консультувати мене, розповісти мені щось. Я сердився і сказав їм все, що я думав. Ми завершили боротьбу, я взяв дитину і пішов додому.

І ввечері, коли мій чоловік і я вже збираюся ліжко, мій мама-в-завдявся і сказав, що якщо вона була так погана, не було нічого приїхати до неї за допомогу. «І з дитиною тепер справляємо себе, маю достатню кількість власних турбот», - сказав він і вішай. Я не мав часу на об'єкт. й



«Мій чоловік тільки поширює руки. Як тільки є боротьба, він на боці мами. Тепер вона каже, що це мій відмова, коли я не залишився. І говорячи, не треба сидіти з дитиною. І так, вона говорить, ми повинні бути вдячні їй за допомогу нам так багато. й

"Це чудовий! Я повинен піти на роботу і залишити дитину без одного. В такому положенні ми все одно повинні лукати її? Я просто не знаю, що робити. Після того, як я можу дати Дімочка до дитячого садка у вересні. Що про Вересень? ?



Моя мама працює на одному графіку, як мені, понеділок в п'ятницю. Ми не маємо ніяких грошей для няні. Де я можу знайти свої вихідні? Мій чоловік не пропонує нічого, тільки наполягає на тому, що я відчайдушний з матір'ю, але я не хочу почути його. Сьогодні вона говорить одне, і завтра вона буде думати знову. й

«Я дуже впевнений, що цей дорогоцінний родич просто втомився сидіти з онуком, тому вона налаштовує, щоб зробити мене відчувати себе винним». Вона займається власним бізнесом. Що робить пенсіонер? Особливо взимку. Я не сміюся, молода жінка сказала.



Що ми робимо? Дуже зрозуміло, що якщо Світлана не знаходить спільну мову з матір'ю, то вона навряд чи повинна розраховувати на допомогу матері чоловіка. Але з іншого боку, це може бути кращим. Після того, як завжди краще впоратися зі своїми турботами, і ви не повинні слухати скарги.

Тому варто шукати інші рішення. Можливо, жінка повинна знову піти на материнство, або навіть шукати роботу, яка дозволяє їй працювати вдома. Може бути, ми можемо знайти няню з погодинною платою. Або серед сусідів будуть мати в декреті, разом з яким можна знайти взаємовигідне рішення.



У будь-якому випадку не варто посипати голову з золи, але краще шукати варіанти. Можливо, мати-в-завдяки було дуже втомилися від лука і відмовляється від допомоги. Навіть якщо на останньому засіданні ми можемо обійтися без кварелі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное