Яка аварія кардинально змінила життя Ентоні Хопкінів

Ентоні Хопкінс – всесвітньо відомий актор. Ви, мабуть, знаєте такі фільми, як «Сількість бар’єрів», «Meet Joe Black» або «Westworld». Не сумнівайтесь, що його професіоналізм і вміння звикати до ролі. Тим не менш, не всі знають, що він є. Наприклад, останнім часом ми прийшли в дивовижну У разі зміни життя актора фільмуй Ця історія подарувала нам стільки, що ми вирішили поділитися з вами!



GettyImages A life-change case У моєму житті був довгий період, коли я любив захопити занадто багато. У барі на території готелю немає вечора. Я знайшов їх швидко, і іноді вони прийшли до мене. Я любив слухання своїх слов'яних історій всіх рад і заспокоїв, поки нещастя змащена у мене.



Я заповнив очі так часто, що вона здавалося, як кінець прийшла. Але він ніколи не прийшов. Це було схоже на життя для чогось важливо. Іноді я слухав виступи так еало, що я відчував себе некомфортно. Однак одна історія збивала землю з під ногами.

Одного разу до мене прийшов досить молодий чоловік. Він дуже твердий: шикарний костюм, шкіряний портфель, дорогі парфуми. Він запропонував. Звісно, я погодився, тому що я задаю, що таке атипічний гість ходового бару.



Половина години пізніше, я знаю все про нього. Принаймні це відчував. Виявилося, що дружину про народження першої дитини, а на роботі чоловіка чекає довгоочікуваний просування, до якого він пройшов кілька років. «Я люблю птах, що досягла правої висоти. Життя на підйомі. Ви не вірите, що багато планів, які я маю на голові, зрізав мій новий друг і гасив ще одне скло. І пішов він.

Тексти пісень, а це означає: Всередині мене не хочу, щоб дати йому йти. Він сказав мені, що він повинен бути зупинений. Але після того, як він зникнув з бару, а другий пізніше я чув різкий звук гальмівного автомобіля. Один, що довго зберігатиме чорні відбитки на асфальті. У той же момент я виїхав ззовні і майже впав в терор.

Ось тільки хвилина назад, новий друг шахти сидять поруч зі мною і випромінюючи щастя. І тепер він стикається з обличчям в дорозі, потопає в червоному пудлі. Чи заслуговують цей молодий чоловік? Чому Бог сердився з ним? Що я, старий п'ятий, краще, ніж це дражений людина?



GettyImages - це подія, яка змінила життя нещастяної людини, дружини, його ненародженої дитини і всіх, хто знав його. Я дізнався про себе. Перш за все, ніколи не кисть. Не робіть Бога сміятися з вашими планами. Всі в хорошому часі, buddy. І ви не можете впливати на це. й

Зрозуміло, ця історія не стала точкою повороту, після чого актор припинив пити. Це сталося набагато пізніше, і його віра в Бога врятував його. «Дуденно, я застрягнув епіфані: Я зрозумів, що якщо я продовжую в цьому дусі, я не буду жити більше року», - розповідає популярний актор. Але це історія змінив своє ставлення до життя.й Він став спокійним і життєздатним. Це не дивно, оскільки це не відбувається щодня.



GettyImages Я дивлюся, якщо є такі ситуації в житті? Може бути, хтось інший дія змінив вас, або можливо, історія змінила вас. Я впевнений, що у вас є щось сказати. Чекаємо Вас!

Фотозвіт та стаття .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное