Чому на кремі Боро-плюс

У цій статті я хочу поговорити про незамінний косметичний засіб. Боро-плюс мазь Це буде корисно для всіх випадків. Я збираю трубку цього крему, щоб працювати, на поїздках, і це завжди на руці в шафі, де зберігаються косметичні засоби.



Боро-плюс мазь Я використовую цей крем майже сім років. Як тільки я закінчую, я купити новий крем - недорого, але дуже ефективний. Я рекомендую всім універсальним косметичним.

,00 Р

Є два види цього крему: він продається в трубках зеленого і фіолетового кольору. Зелений «Боро-плюс» в своєму складі містить збірник лікарських трав, а пурпурпурний - суміш сандалу і алое. "Боро-плюс" - хороший зволожуючий засіб для шкіри і антисептики. Миттєво знімає будь-яке подразнення, почервоніння або алергічна реакція. Крім того, сандалу в суміші з алое сприяє швидкому загоєнню тріщин на шкірі, а також відмінним дезінфікуючим засобом. Крем може бути корисний для розрізів і ефективно допомагає в боротьбі з вугровими і шкірними висипами.

, Україна

Також ці два різні креми відрізняються запахом і консистенцією. Зелений крем має більш трав'янистий колір, в той час як фіолетова трубка має квітковий крем. Експерти кажуть, що ефект обох кремів дуже схожий на один одного - відмінності між ними незначні. При виборі вони найчастіше зосереджені на запахі, а також обирають підходящий крем для себе, спробувавши обидва варіанти.



Я люблю Borough Plus в зеленій упаковці. Крем в цій трубі щільніше, а запах погодився швидше. Я нейтральний про цей запах, але я знаю, що він не підійде всім. «Фарматура» або «гербаль». Тим не менш, за користь засобу, цей невеликий недолік можна перенести. Можливі варіанти без запаху. Коли трубка закінчена, потрібно буде попросити аптеку, якщо вони мають одну.

По-перше, Боро-плюс може використовуватися як ноктурна харчова маска. Необхідно нанести крем на руку і потерти між пальми - крем добре прогріває і затягує шкіру. Потім потрібно нанести пальми на обличчя і натерти тонкий шар.



По-друге, його можна наносити на губи, щоб не заморожувати. Особливо крем допомагає в холодних часах і вітряній погоді. Ні санітарна помада дає мені такий ефект, як цей крем. Недорогий, але ефект дуже гідний. Що може бути краще, ніж натуральні інгредієнти та лікарські трави?

р.

По-третє, крем можна використовувати для запобігання тріщин в ногах і підборах. Я зносу його один раз на тиждень під спеціальними педикюрами. Після використання крему шкіра завжди м'яка, ніжна - крем дуже корисний для здоров'я шкіри ніг.



Інші додатки можна знайти. Як я сказав, крем дуже універсальний. Допомагає з усіма проблемами шкіри, в тому числі відмінно дезінфікує, пом'якшує і лікує проблеми шкіри. Також можна використовувати для профілактичних цілей, тому цей інструмент є незамінним компонентом Вашої персональної косметики або аптечки. Що ви використовуєте як універсальний крем для шкіри?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное