Солодкий яблучний варення, що мусить мати до тих пір, поки всі яблука в будинку закінчуються

Тож щоб яблука не зникла, вирізати їх на шматки і засипати їх цукром, а потім відварити і залити їх в банки. Цей простий яблучний варення допоміг мені більше одного разу, особливо як начинка для пиріжок, тортів і млинців. Найкраще, що все готове без проблем, і є тільки два інгредієнти: яблука і цукор.

Сьогодні видання. "Сайт" Як зробити простий, але смачний яблуко зима-ямй Один з незамінних продуктів для створення ідеального сніданку або десерту!



Прості інгредієнти Apple Jam
  • 3 кг яблук
  • 1 кг цукру


Підготовка
  1. Вимити і очистити яблука. Зріжте їх на невеликі шматочки.



  2. Покласти яблука в каструлю, покласти в неї цукор. Покладіть каструлю на невеликий вогонь і варіть яблука до появи соку, постійно помішуючи. З кипіння, кип'ятіння близько 5-7 хвилин.



  3. Залити гарячим варенням в стерилізовані банки, розкачати кришки. Поверніть його вниз і загорніть його в ковдру. Зберігайте заготовку в паніровці або в підвалі.



  4. Також можна не розкачати варення в банках, але просто залити в зручну ємність і покласти морозильникй Бон придаток!





Також я пропоную вам ознайомитися з інструкціями приготування яблучного масла. Американці називають це ласощі вершкове масло, але я досить зателефоную його яблучним кремом. Дуже смачний, добре збережений, і аромат... Можна розкласти на хліб, подаються до млинців, а також використовувати в якості крему для будь-якого бісквіту або пирога!



Це легко. яблучне варення Зберігається при кімнатній температурі до 2 років. Тож не варто обмежувати себе 3 кг яблук, якщо у вас є ентузіазм, щоб приготувати консервацію на зиму. Будь ласка, зателефонуйте!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное