Що сказати мати-в-право, який хоче продати квартиру так вона може переїхати в інше місто

Коли жінка одружилася, вона навряд чи думає про те, як її мама лікує її. Після весілля відносини можуть змінитися. Хтось буде щасливим, а родичі загострять душу. І хто стикається з тим, що матір її чоловіка - Бездоганнай



Непередбачуваність життєвих ситуацій іноді суперечить. Здавалося б, що навіть сьогодні дочка-не-правда відчуває, що вона пов'язана з її матір'ю. І завтра вона намагається дати їй сина свині. Як зробити це? Що робити, якщо є вся квартира на ставках? Схожі проблеми зіткнулися з героїнем нашої історії сьогодні. Жінки не знають, що робити і потребує порад когось. Допомога

10 років тому я був вдоволений, лівий окремо з двома дітьми і літньою матір'ю. Я завжди думав, що я щасливий з нею. Зв'язок хороша, практично ніколи не перекривається. І я був нормальним з нею. Допомагає з покупками (стара жінка), приймала на бізнес або в лікарню.

До того ж, за один раз мій чоловік і я допоміг батькам вирішити питання про пресування житла. Проживали в сівській однокімнатній спальні, де були не виконані свіжі ремонти з самого будинку. У квартирі на першому поверсі завжди була холодна, а з підлоги почули постійний трамплінг ніжок мишки. В цілому немає нічого приємного.

р.

Ми не живемо дуже багато, але ми спробували зберегти весь час. В кінці я зумів зберегти три, щоб всі діти були комфортними. Ми вирішили подарувати нашим батькам літню двокімнатну квартиру. Вони щасливо переїхали в новий будинок, і їх копали квартиру були надані нам.

Ми продаємо її за досить невелику кількість. З невеликими грошима я купив використовується автомобіль. Нам дуже комфортним для наших батьків. Проте наше щастя було дуже мало часу. Скоро після переїзду зникне батько. Втрата батька болить чоловіка багато. Через рік він пішов.

Життя змінюється миттєво. Я знав, що гранат не повинен прийняти всі мої зусилля. Я не можу залишити. Ми вирішили, що вона переїжджає до нас, і ми опустили двокімнатну квартиру. А потім ми побачимо.



В той час як я зробив гроші, мій мама-в-право допомагає дітям. Моя дочка була тільки завершена першого класу. Ось чому мені довелося хвилюватися. Але мій мати-в-право взяв її з школи і допоміг з її уроками. Дуже дякую!

На горизонті з’явилась все, до тих пір, поки на горизонті з’явилися темпи. Пропоную роботу в столиці. І я думав, що це чудова можливість подарувати дітям краще навчання. Рішення було однозначно: переміщення, покупка квартири та нове життя. Ми з радістю відмовляємося. Звичайно, вона може бути зрозуміла.



Я попросив її залишатися в нашій старій квартирі, де проживала протягом 10 років. Тим не менш, я завжди оплачував комунальні послуги. Вона щасливо погодилася. Але не дивно, що я промовив новини. Він каже, що він хоче переїхати в інше місто з дочкою. І купити будинок там, вона потребує грошей. Так що я нібито повинен продати свою квартиру і дати їй гроші.



Чому я можу це зробити? Я зроблю багато грошей, і наші діти потрібні. Коли мій батько і чоловік помер, я зробив все, щоб підтримати мій мама-в-право. Вона була повністю захищена. У цей час сестра її чоловіка не торкнулася свого пальця і ніколи не прийшла до неї. Чи буде вона піклуватися про бідну дівчину, коли вона рухається? Важко.

Я не знаю, що робити. Я не хочу, щоб відірвати свою маму, але я не буду йти разом з нею. Що таке?

Чим старша людина, тим важче її зрозуміти. Не можна сказати про те, що мій мати-в-право став настільки затребуваним. Що мотивує її? Може бути під тиском. Або можливо, вона зробила. Бездоганна І не оцінив все, що її дочка-в-правила? Ймовірно, ці питання залишаться незаслуженими. Ви завжди можете подарувати бідній жінці хороші поради.



Покажіть мені, що ви робите в ситуації, як це? Можливо, ви повинні мати справу з проблемою квартири. Залишити коментар в нижній частині!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное