Для чого мати позбавив дочку спадкування, залишивши всі прийнятий дочок

Що ви думаєте, що це? дочка-слово Чи буде мати у роті найважливіше і необхідне в житті? Любовні слова або шлюбні поради? Або, можливо, слова підтримки у важкому часі?



Ми вважаємо, що цей випадок є чисто особистим. Що хороша для однієї людини може звучати як заміс на інший. Наша історія сьогодні розповіла нам читачеві тільки в іншому день. Ми вирішили змінити імена, щоб ніхто не був втілений в майбутньому.

Петро був косою, з юною дочкою Аліна в руках. Свою дружину нещодавно залишають після тривалого захворювання. Незважаючи на те, що чоловік працював трактором, досить популярний в їх колективному господарстві, місцеві лікарі не могли нічого робити. Ну, принаймні, було достатньо грошей для їжі, діаперів та інших речей для маленької дочки.



Це шість місяців. Зима приїжджає. У холодному сезоні Петро поступово вирушив від дикості, це добре, що він не п'є. Дочка була тихою, і вона спробувала дивитися її з усіма його І один день свого друга і його дружини, також звичайні працівники, будучи в будинку Петра, попросили йому користь. Ми повинні йти до свого взаємного друга і зафіксувати замок з вхідних дверей. «Це зроблено протягом години, і зараз ми посидимо трохи, подивіться, трохи відпочинемо. й

Ольга, жінка з розбитим замком, була дуже вдячна. Про її дочку Тамара і був, в цілому, дуже відкрита і гостинна людина. На жаль, він також вдова. Петро знав про її довго, але це так сталося, що перед тим, як вони не мали причин зустрітися.

р.

Після цього друзі Петра, або скоріше дружини свого друга, кілька разів няли маленьку Алінку, а потім почали приїхати і Ольги. І тепер, коли весна вже почала вступати в свої права, Петро зробив Ольгу пропозицію. Жінки погодилися відразу. Вона любила роботу з дитиною в руках. Вона побачила їх як родичів, з якими можна було створити нову міцну сім'ю, незалежно від чого.

Ольга почала жити. Чоловік відразу почав робити ремонт, перемістив свої речі і навіть почав невеликий проект будівництва: два окремих маленьких кімнати для дівчаток, коли вони ростуть. Дівчата виросли, як сестри: Тамара є пара років старшого, і Аліна молодша. Але неважливо, тому що в с. дівчат майже ніхто не відіграв, все ліворуч.

(Б)

Коли Аліна була 6-річною і Тамара була близько 10 років, виникла цікава справа. Наймолодший навчався з старшого, що Ольга не була рідною матір’ю. Дівчинка пішла до батьків і попросила, якщо вона була вірною. Після довгої інструктивної монологи вона розповіла всю правду, додавши, що вона не має значення, адже батьки люблять дівчат однаково.

А Аліна згадувала всіх своїх відступів до «маху». І що вона не дає їй піти на постіль - як Тамара. І прочитав історії її значно рідше, ніж батько, і багато іншого. Пам'ять молодої дитини завжди залишає найважливіше для себе. Для жінки вона була справжньою оксамитовою, бо вона дуже любила як її дочок. Висновки.



Після деякого часу, коли Тамара вже оздоблювала одинадцятий клас, батько батько став хворим. Робота в сьомому поті і постійний брак грошових коштів, уражених. Через шість місяців Петро залишив цей світ, хоча він був не дуже старий. Тамара пішла до міста, щоб навчатися, а молодша сестра залишалася в рідному селі, щоб працювати після 9-го класу і допомогти Ольги на господині.



Після того, як ще 3 роки Тамара одружився і залишився в місті. Аліна продовжує працювати в рідному селі. І сталося чергова катастрофа. Моя мама працювала в саду і зламала свою тазкову кістку. Аліна повинна кинути свою роботу і піклуватися про її матері за гроші. Тамара не могла приїхати, а гроші на лікування відмовилися перенести. Ми молода сім'я, ми ще не зробили нічого, і ми навряд чи будемо давати кредит, тому намагаємось зробити це самостійно.

Але нічого, і цей етап був пропущений. Тепер дві жінки, молода жінка і стара жінка, які ледь ходили, зберігають будинок. Трохи, Аліна почала спілкуватися з молодим чоловіком з прилеглого села. Через рік весілля було заплановано. Немає грошей.

, Україна

Коли наречена прийшов до маррі Аліна, старий і досить втомився Ольга сказала:

«Мій найстаріший дочок не з мене зараз. Вона залишила нас і влаштувала її долю. І молодий страждає з старою жінкою. Аліна, я люблю тебе з усім серцем і бажаю Вам тільки щастя і благополуччя. Він і живе у миру.

І що ще, я продаю свій трактор батька довго, і в поверненні я купив золото для вашого купання. Тамара, як ви можете побачити, не можна взяти його. Ми не продаємо будинок батька, це ваш, і це варто набагато більше, ніж його використовували, тому що він отримав газ, і скоро це буде в місті. І це будинок, після того, як я пішов, ви тримаєте його, теж дочка. Не пам'ятаю, я завжди любив вас однаково, дівчинки. І ти і Тамару.

р.

Але навіть після того, як Аліна одружилася, вони жили разом. Вони подбали про старої жінки, і вони пішли працювати на машині. Старий будинок батька був проданий, і молодий чоловік Аліна завершила два додаткові розширення, які Петро почав робити. І так вони жив...

Категории

Смотрите также

Новое и интересное