Чому з домашнього сиру гірше, ніж з магазину, розсипають і горять

Світло, як вниз, м'яке масло, пишне як хмара. Всі ці порівняння неспроможні описати ідеальні млинці, рецепт з якими ми хочемо впровадити наші читачі сьогодні.





Скептиками сказать: Нема друзів за смаком і кольором. Ми бачили краще! Ну, можливо, так. Але я зробив свій вибір, і ви маєте можливість спробувати і сформувати власну думку.

Кілька слів про інгредієнти. Сирний сир є найважливішим інгредієнтом сиру і багато в чому залежить від нього. Бажано, щоб вона була сухою і щільною. Я використовував два пакети сиру з вмістом жиру 5%. Не дуже вологий і однорідний. Я не збираю його блендером.





Я тільки кладаю жовтки в тісто, тому що білки неглибше тонкі. Після цього поглинає більше борошна, що робить млинці гумкою. Він замінив борошно з манкою. Не засмічує тісто, що робить його повітряним. Але не забувайте, що манке також займає більше часу набухання.

інгредієнти
  • 400 г сиру з вмістом жиру 5%
  • 6 ст. манкі
  • 1 яєчний жовток
  • 1 мішок ванільного цукру
  • пшениця
  • рослинно-масляний
  • порошок
  • мед


Підготовка
  1. Змішайте в сирі чаші, жовтка, ванільний цукор і манку. Залежно від консистенції отриманої суміші можна додати трохи більше або менше.


  2. Проведіть все для однорідності. Якщо сир є домашнім, то потрібно використовувати блендер.


  3. Додайте тісто на 25-30 хвилин, щоб манка набрякла і поглинає зайву вологу.
  4. Зволожений в холодній воді руки форму з сирної суміші кульок розмір великого горіха.


  5. Посипати стіл борошном пшениці. Поставте в неї одну кульку. Як ліричний відступ: Я спробував використовувати рис замість пшеничного борошна, так як часто раджу на сторінках прихильників ПП. Я особисто не схожий на це. Рисова борошняка утворює сильну скоринку. Можливо, хтось такий варіант буде корисний. Наприклад, якщо сирники не добре зберігають форму. Але в той же час вони втрачають м'якість, для якого я любив цей рецепт.




  6. Покрийте його склянкою і прокочуйте борошно, щоб надати сирець необхідну витягнуту форму.
    Габаритний зображення

  7. Бажано доторкнутися до млинців своїми руками якомога простіше. За допомогою скла вони візьмуть стільки борошна, скільки необхідно.
    803010р.

  8. Натисніть трохи на кожну частину тесту з широким ніжом або шпателем, щоб надати сирнику його кінцеву форму.


  9. Зігріваємо вершкову каструлю добре на вогні.
  10. Млинці смажені на 5-7 хвилин з кожного боку. Головна Робимо під кришкою і на невеликому вогні. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.


  11. Готову страву прикрашають цукровою пудрою через процідувач.


  12. Подаємо млинці гарячими з медом, варенням або варенням. Це буде смачно!
  13. Бон привіт!


Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Якщо ви знаєте, що ми не згадували, обов’язково зв’яжемося з нашими читачами у коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное