Список побажань, що Білий Metal Bull забороняє зробити напередодні Нового року

Особисто я люблю побажання. Природа, вони говорять, творчий, і тому сниться, уява працює нормально. Це робить щось на голові. Що робити, якщо це? Як кажуть, що Всесвіт повинен встановити правильне завдання, і все буде вірно. До речі, бразилки Це буде правда, теж.



Редакція "Сайт" Він бере на складну місію спасителя від висипних дій. Новий рік наближається, і там, як ви знаєте, побажання написані на папері. «Послуги тих, хто носить подарунки». Всесвіт може зрозуміти вас трохи неправильно.

Це не означає, що неможливо зробити побажання зараз, просто зробити це акуратно. Ми отримали стандартний набір побажань, які кожен використовує як обов'язок. І коли вони вірні, ніхто не помітить, бо супроводжуючі події прикривають всю радість.



Перелік заборонених побажань
  1. Я хочу отримати багату.
    Всі права, без сумніву. Думаю про це - як це може статися? Де можна отримати багато грошей у вашому житті? Як і всесвіт раптом дасть вам ці? Це може бути якийсь пригод, злочинець. Або невірний кредит. По суті, ви багаті, але тепер у вас є деякі зобов'язання.



    Я не хочу відлякати вас, але це може бути спадщина покійного родича. Чи не можна зауважити думка, що ви будете успадкувати тільки гроші. Всі види бізнесу, контракти, контракти підуть на Вас. Не буде ніякого віку. Подумайте про це, коли ви думаєте, що небо надішле вам валізу, сповнену відро. Ви можете сплатити величезну ціну.

  2. Хочу закохатися в любові.
    О, це реальна мантра для всіх, хто відчуває свічку життя і думає, що високі почуття освіжають життя. Відразу припустимо, щоб згадати Бонні і Клід - це пара в любові зробила багато шуму. Поор Бонні був нудним, і вона мріяла про падіння в любові. Вона впала в любов з Clyde, який вже був жорстоким злочином.



    В цілому, ви завжди повинні уточнити, тому що ви не знаєте, хто Запобігає вас. В першу чергу це може бути нормальна людина, але потім вона може добре довести себе як найпримітивніший зловживач, який просто переповнить вас і ваші почуття. І це не так легко виходити з цього залежного зв'язку.

  3. Я одружився.
    Традиція міцна, ніж коли-небудь. Більшість дівчат сниться одружитися, і вони завжди мріяли добре. Але це не так просто, як це здається. Якщо ви познайомитеся з ним, то варто розуміти, що разом з чоловіком ви приймаєте весь свій фон. Ви познайомитеся з матір'ю, яка зазвичай любить сина більше, ніж ви. Ви дізнаєте свою сім'ю. 709331



    Не дивлячись на те, що життя чекає вас. евфорія завжди підлягає, але залишаються турботи. І додано нові. Ви повинні готувати і чистити і зробити пральню і всі речі, тому що якщо ви звикли бути самотніми, тепер ви два. І якщо ви також переїхали жити в сім'ї вашого чоловіка, то може бути багато цікавих речей. Що робити?

Заборонені бажання Шукаю власний бізнес.
Ви, ймовірно, думаєте, що ваш бізнес є водіння Mercedes і небайдужих працівників. Можливо, ви закінчите це. В даний час милі роки. По суті, у вас немає ідеї, як виграти це. Тисячі людей роблять бізнес, але кілька стають успішними бізнесменами.



Вже невеликий ресторан, магазин, майстерня зажадає багато зусиль. Це не робота для прокату, де він працював 8 годин і безкоштовно, тут ви повинні працювати в примітивному розумінні слова. Я думаю, що це для вас? Чи є сенс жити більш приємним життям? Але вибір, безумовно, ваш. Ви хочете бізнесу, запитаєте! Про це

Я хочу, щоб я повернувся.
«Я хочу повернути минуле». Апотеоз всіх бажаючих, які ми вже сказали вище. Я запитаю вам просте питання: чому це потрібно? Так, жінки є непристойними, так, чоловіки торкаються, але якщо це сталося, можливо, причина не як trivial, як це здається.



Якщо ви знаходитесь з відносин, розлучення, не будуйте новий повітряний замок в одному місці - це неминуче буде знищено знову. Зробіть свою гордість, заспокоїти свою славу і жити нове життя! Довірте мене, багаторазові стосунки розвиваються успішно, ймовірно, в одному випадку з тисяч. Може бути менше. Краще запитати новий, але з урахуванням абзаців 2 і 3 цього списку.



З редакційної редакції побажання є ціле мистецтво. Не запитайте про те, що ви не знаєте, але ви думаєте, що це класно. Почати з чимось простим. Як велосипед. Не забудьте писати в коментарях, які ваші побажання вже приходять вірними і чи задовольняють ваші очікування. Немає необхідності бути розчарованим, тому що це цікаво для всієї громади!



Заборонені бажання Якщо навіть Всесвіт не знає, як відповісти на ваші запити. Використовуйте загальний сенс, щоб не згубитися. Ось докладна інструкція як зробити побажання і що робити для цього. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное