Яблучні горіхи, приготовані з апетитом Ольги Matvey

Це шість місяців. улюблені каштани Я варила яблука в каструлі на рецепті Ольги Матвії. Хрусткі скоринки з ароматом кориці, і під ним найбільш ніжна яблуня м'якоть дійсно екстраваганза смаку. І найголовніше, його готують швидко, просто і без проблем.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділіться інструкціями приготування аромату яблукой Не можна відірвати!



Яблука в пансіонаті Інгредієнти
  • 3 яблука
  • 2 яйця
  • 100 мл молока
  • 2-3 ст.л. цукру
  • 1 ст.л. рослинної олії
  • 250г борошна
  • 1 ч.л. розпушувача
  • 1 ч.л. кориці
  • щіпка
  • 1г ванільний


Підготовка
  1. У зручному контейнері змішати яйця, молоко, рослинне масло, ваніль, сіль. Стирайте глину добре з вінком, а потім додайте борошно і розпушувач. Знову ж таки.



  2. Вимийте яблука і наріжте кільцями товщиною 5 до 7 міліметрів. Ніж знімається серцевиною яблук. 3610Р. 4200Р.



  3. Змішайте корицю з цукром. З двох сторін копають яблука в корицею цукру. 168963



  4. Нагрійте сковороду вершковим маслом, а потім опустіть яблука в неї, які необхідно спочатку зануритися в тісто. Посмажити яблука в бруску на невеликому вогні по обидва боки до золотисто-коричневого кольору. Готові яблучні пончики можна злегка посипати цукровою пудрою.





  5. Це, ротоводіння Вони готові. Бодибилдерши!





І познайомитися з цим рецептом, дивитися відео з кухар-канал красива господиня Ольга Матвій. Я люблю всі її рецепти. Дуже рекомендую!

https://www.youtube.com/watch? v=Q6O0CwgIGAA

Також я пропоную, як приготувати гостру яблучну олію з горіхами. Це божевільна висококалорійна, але це варто. Це чудовий варіант для ранкових сендвічів!



Довірте мене, яблука. Пан-клад Вони оцінять ваш будинок. Він смачний і запах... До речі, яблуні кільця в глині відмінно підходять для варення, морозива, желе і збитих вершків.

Готуйте, смакуйте і порадуйте свій будинок цим ніжним делікатесом!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное