Якщо слова часто вилітають з голови і не можна пам'ятати

Чи знаєте ви почуття, коли слово перетворюється на мову? Під час бесіди не можна пам'ятати, що «наряди» або якийсь термін називається. Не хвилюйтеся занадто багато про це, це відбувається всім. Вчені називають це явище пресквию. Як запам'ятати словоКоли я думаю, що я майже зловив його в мій розум. У цій статті ми спробуємо зрозуміти це цікаве явище. Поговоримо про те, як тренувати пам'ять.

3610Р. 4200Р.

На додаток до preskevyu також є такий термін, як deja vu. Ці два поняття схожі, оскільки вони обидва описують те, що відбувається в нашій пам'яті. Крім того, ці явища ще погано розуміли, але що ми знаємо, що наші мозок залучені.



До речі, молоді жінки часто приходять до лікаря зі скаргами на погану пам'ять. Вони хвилюють, що якщо вони не пам'ятають щось, пам'ять їх погіршується. Немає нічого страшного в пресківі - це незначна недостатність пізнавальних функцій. Чи все ще звучить страшно? Давайте спробуємо пояснити цю тему більш глибоко.



Наша пам'ять дуже складна. Спочатку ми сприймаємо інформацію, потім проаналізуємо її. Після того, як мозок вирішить, куди надсилати дані: до тимчасової пам'яті або до глибокої «сторажності» інформації. Для того, щоб пам'ятати щось важливе, нам потрібно зануритися в глибоку пам'ять і відтворити її. Це з відтворенням того, що помилки відбуваються.



Що таке? Імовірно, мозок перевантажується різними процесами. Все це дещо схоже на комп'ютер, який відразу відкриває безліч різних програм. В результаті система сповільнюється, і щось починає «висати». Це відбувається людям, коли вони втомилися, відволікаються, або переповнені емоціями, новою інформацією.

У передсков'ю мить найкращий спосіб запам'ятати слово, щоб працювати з асоціаціями. Музика, пов'язана з цим періодом пам'яті, може бути включена. Будь-який -- запахи, смаки, емоції - активують правильні нервові з'єднання. Наприклад, пам'ятати назву кафе в Парижі, спробувати заварити себе схожою каву, як заварити там. Що слід допомогти.



Також допомагає медитація. Усувається нескінченний потік думок, закриває внутрішній діалог. Згодом, можливо, можна зупинитися на найважливіших. У цьому випадку можна допомогти запам'ятати правильне слово, яке виходить на мову. З іншого боку, вам просто потрібно заспокоїти і не намагатися запам'ятати все, що можна. Калмість і тиша у ваших думках зроблять все необхідне.

У будь-якому випадку дуже корисні вправи для розвитку пам'яті. Одна вправа займає всього 10-15 хвилин безкоштовно.

  1. Як прогрітий варіант намагаються розраховувати на зворотному порядку від 300 до нуля. Для більшої ефективності можна розраховувати на відрахування 3 від кожного номера: 300, 297, 294, 291 та ін.
  2. Різні дрібні елементи будуть корисні: шпильки, стирання, акумулятори, стрибки. Потім ви кладете їх перед вами, подивіться їх на кілька секунд і запам'ятовуйте їх. Потім закрийте очі і перерахуйте все, що ви пам'ятаєте.
  3. Ви також можете спробувати зробити маршрути, які ви поїхали або погуляли сьогодні. Вони можуть бути як знайомими, так і новими. Спробуйте вказати назви вулиць, установ, станцій - це життя хак відмінно розвиває пам'ять.
  4. Подивіться на малюнок на хвилину. Не варто бути занадто складним складом. Після того, як намагатися відтворити зображення на папері максимально точно.
  5. Я також рекомендую читати більше. Читання не тільки допоможе запам'ятати нову інформацію, але й активно розвиває пам'ять.




Тепер ви будете знати, що якщо хтось не пам'ятаєш щось, це називається доккк ву. Тим не менш, буде приємно запам'ятати слово самому, щоб воно не повертало на мову. У будь-якому випадку не перевантажуйте мозок. У вільний час навчати пам'ять різними вправами.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное