Відвага чоловіка, який прийняв рішення про розлучення і маррі знову, але вже господиня

Батьки не вибрані. Але коли вони краще забути доброго і щасливого малюка, це не можна забути. Сьогодні видання. "Сайт" Він хоче розповісти про дотик, в якому будинок покинутих дітей став сенсом життя для дівчинки.

р.

Я був 19, коли я зустрів свого майбутнього чоловіка. Тоді він був дружиною і двома дітьми. Коли жінка дізналася, вона була вагітна з близнюками, на обличчі не була тінь радості. У лікарні вона відмовилася від новонароджених, запакувала її речі і вирушила до неї матері, поки Коля була на польоті. Коли він дізнався, що сталося, він був лютий. Він взяв дітей додому і подав для розлучення.

Коля була залишена окремо з чотирма дітьми, два старші - 2 і 4 роки - і новонароджених близнюків, всі хлопці. Важко уявити, як людина самостійно справляється з маленькими дітьми, і він не впорається. Не вдалося приділити увагу всім дітям, особливо з часів Коля працювала вантажником. Але він не мав ідеї відмовити своїх дітей. й



Я жив по сусідству з батьками, тому Ніколаї просять шукати після того, як він був на роботі. Я мав буквально переїхати до будинку Кола, бо малюки потрібні постійний догляд. Я не думав про шлюб, але в моменті я стала матір'ю чотирьох дітей. Я майже дав цю ідею. Після того, як я звик до неї, дізнався все і приєднався до діточок з усім серцем.

746131

Я прочитав навчальні книги для масажних близнюків. Добро, що мій друг був медсестра і сказав мені, як тримати дитину, як годувати. Коля не сидить вдома протягом тривалого часу між рейсами. Але коли Дад був додому, всі хлопці були веселими і мали хороший час, а потім я був один раз. Через два місяці, Микола і я був в одному ліжку, і через тиждень він запропонував мені. У той час він вже розірвав і позбавив свою екс-дружину батьківських прав.

Всім поговорив мене з цього шлюбу. Батьки були відчайдушно повторити, що це занадто велика відповідальність, і чоловік з вантажоперевезення не є. Моя друзі - це не любов, це просто зручно для мене бути дружиною. Але мені сподобалося Коля, і я дуже любила дітей, тому я погодився на весілля. Ми відсвяткували скромно з родиною, без вели або весільного плаття. Не важливо жити добре. й

9338725

«Це просто виявилося, що мій батько сказав мені.» Коля нічого не робила в домашніх умовах, не приділяв уваги дітям. Я прийшов, ate, slept, пішов на інший рейс. Гроші на харчування та одяг для дітей повинні запитати. Коли я спробував поговорити серйозно до мого чоловіка, він сказав, що я завжди можу залишити, якщо я не хотів щось щось. Як ми прожили майже два роки.

Коли Коля приїхала додому, Він сказав мені, що він мав іншу жінку в іншому місті, і що вони були про дитину: Я витрачаю більше часу, ніж я з вами. Я вирішив одружитися. Я шкодую про це. Я не дам йому дітям. Для чого він сказав мені: «І не потрібно, у мене буде моє – як це твої?» Хто такі діти? Коля - сказав він тільки захотівся розлучення. Я домовився, але на одному стані він ніколи не сказав їм, що я не був матір'ю. Коля домовилися.



Для того, щоб якось підтримати себе і дітей, я закінчив курси барберу і отримав роботу. Діти питали, де да була, і якщо він прийде незабаром. Я хотів відповісти на те, що Дад далеко, він будує високі будинки для людей і не буде повернеться найближчим часом. Ми продали будинок Миколая та переїхали на інший район, щоб сусіди не поговорили.

Коля зникла з життя дітей один раз і назавжди. Не зателефонуйте, не напишіть. Я зроблю для школи самостійно. Я і хлопці збиралися до кола, співати, малювання, читання казок. Я буду писати історії в товстому блокноті, щоб дорослі діти пізніше запам'ятали, як добре ми всі разом.



Життя без чоловіка багато років. Моє сини виросло і всі почали сім'ї. У вихідні ми зібралися як велика сім'я, так і молодший Антон і Денис. Це був теплий літній день. Дочка-в-праву допомогла встановити таблицю, сини обсмажені м'ясо на частці. Я стояв на ганку і бачила своїх дітей. Я думав, що я був щасливою людиною на землі.

401942

Ззаду паркану я бачив стару. Нешавен, в спортивних штанихах і торнних кросівки... Микола Він ходив і скаржав, що ніхто не познайомився. Я скажений. Миколаї не жартує, сказав, що він батько, він повинен бути поважним.

Ні, хто знав, хто був перед ними. Моя мама говорила про інший батько, який заробляє гроші чесною роботою і був героям в очах своїх дітей до цієї точки. Антон не може стояти його і сказав, що вони не поважають такого батька. Вони були підняті однією матір'ю, яку вони завжди будуть любити і поважати. Коля зламала ланцюжок і потіла, що я не була рідною. Я відчував себе і побігла в приміщення зі сльозами в очах. Це все.



Через кілька хвилин відкриваються двері. Моя красива вирощена сина стояв на дверцятому Вони стояли і дивилися на мене, посміхаючи. Денис передав мені домашню книгу казок, де написано: І проживали щасливо коли-небудь після того, як матір їх завжди з ними. Найкраща мама світу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное