Салат з періммоном серця, щоб вразити білий металевий бульйон напередодні Нового року

В той час як persimmon сезон є в повний гойдалки, я намагаюся їсти це здорово і дуже смачні фрукти багато. Я з'їжу його замість цукерок, додайте його до ранку вівсяного, запікайте його м'ясом, але більшість всіх я люблю салат з м'ясом. persimmon і куряче філей

Виготовляється просто і швидко, без проблем, і виходить ніжним, ситним і досить оригінальним за смаком. Я впевнений, що ваша сім'я оцінить цей незвичайний рецепт.



Салат з періммоном Сьогодні видання "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки салат з перімом. Не можна відірвати!

інгредієнти
  • 500г куряче філе
  • 120г сир
  • 30-40г горіхи
  • майонез
  • сіль, перець за смаком
  • 1 мандар для прикраси


Підготовка
  1. Філе курячого котла в злегка солоній воді. Прохолодити його і потім порізати його кубом.



  2. Промийте періммон і виріжте на дрібні кубики. Сод сир на дрібній тертці. Наріжте горіхи ножем. 50079.06 р.



  3. Візьміть красиву плоску страву, а потім помістіть торт запіканка зверху, щоб надати салату цікавою формою. На дні пластини викласти куряче філе, злегка посолити і поперчити за смаком. Другий шар - третій з тертого сиру, рівномірно розподіляючи його по всій поверхні. Далі робимо світлу сітку майонезу.

    р.



  4. На майонезі викласти половину персимона, зверху - другий шар сиру, знову майонезну сітку і потім горіхи. Покладіть другу половину просімона на горіхи. Фінальний шар сиру. На контурі салат можна прикрасити майонезом, а центр з маринованими скибочками і залишками горіхів.





  5. Заварка салату в холодильнику близько 2 годин. Це, салат з періммоном і куркою готовий. Бон придаток!





І познайомитися з цим рецептом, дивитися відео з кухар-канал "Блакитно-буги". До речі, можна знайти безліч простих рецептів смачних страв для приготування їжі в домашніх умовах.

https://www.youtube.com/watch?v=rnD-MGt5ZY

Також я пропоную вам дізнатися, як приготувати скумбрія запечена з персіммоном і апельсинами. Моя сім'я говорить, що це найкращий, хто коли-небудь спробував і просить добавки!



Салат з періммоном і курячим філе прикрасить будь-який обідній стілНе кажучи вже про вечерю на регулярному тижні. А ви обов'язково приготуєте його напередодні Нового року, щоб Білий Metal Bull приніс удачі в будинок.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное