Який салат набагато краще, ніж класичний краб і як його приготувати

Кожна господиня має свої риси. Наприклад, я не можу стояти його, коли салати просто заливають в чашки. Все повинно бути красивим, акуратним і виглядати як робота мистецтва. Я також люблю експериментувати з різними смаками. Я не зроблю класичний крабовий салат. А замість того, у мене є салат крабових паличок і ананаса. Плюс оригінальний крок.



Редакція "Сайт" Вона передає оригінальний рецепт з вами. Не те, що це інноваційний рецепт, але салат може здивувати вас сумішшю смаків.

Салат з крабовими паличками і ананасами Інгредієнти
  • 1 пакет крабових паличок
  • 6 кілець консервованих соснових
  • 1 кукурудзи
  • 100г сир
  • 4 яйця
  • майонез


Підготовка
  1. Заварити яйця. Білок натрію на дрібній тертці.



  2. У окремій чаші подрібнених жовтків. 7500 р.



  3. З рештою інгредієнтів ви можете зробити на свій розсуд. Щоб отримати ніжний смак, краще потерти крабові палички і сир на невеликій тертці. Якщо вам подобається смак кожного інгредієнта, то порізати їх кубиками.



  4. Виріжте сосновки невеликими кубиками. Процідіть кукурудзу так, щоб салат не розтопився.



  5. Тепер час запакувати салат. Я зазвичай забираю салат в формувальне кільце. Послідовність шарів полягає в наступному: натерті крабові палички, нарізані сосновки, натертий жовток, кукурудза, білок, натертий сир. р.



  6. Між кожним шаром додайте шар майонезу. Якщо ви не любите це, коли занадто багато, не змащуйте кожен шар, але через один. Нехай салат заварить трохи, прикрасить тонкими спіралями огірків (або будь-яким іншим способом). І дайте його до столу!





Такий салат неодмінно стане розкішним прикрасою вашого святкового столу. Насолоджуйтеся смачними стравами та їсти їх насолоду! Я сподіваюся, що ви будете насолоджуватися цим рецептом і стати частиною вашого новорічного меню. Які ваші улюблені святкові страви?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное