Салат забутий з радянських часів, який мама завжди подається на новорічному столі

У нашій родині Новий рік завжди був улюбленим святом. Моя мама і бабуся провели весь день на кухні і готуючи різні добрості. Я хочу спробувати свою маму. салатй Я не забуту рецепту, я варю для кожного свята.



Редакція "Сайт" Поповнено з вами рецептом салату, який ми забули. Чому «Олив'є» якщо у вас є цей салат?

Салат з смаженою морквою Інгредієнти
  • 1 курячий груди
  • 2 цибулини
  • 2 морква
  • лосини
  • 2 ст. майонезу
  • часник
  • сіль і перець


Підготовка
  1. Мама використовується свинина для салату, але будь-яке м'ясо буде робити. Я люблю курку краще. Спочатку м'ясо необхідно варити, охолоджувати і нарізати на шматочки. 82



  2. Потім порізати цибулю і обсмажити її на золотисту скоринку. Р



  3. Додайте тертий моркву до цибулі і обсмажте до готовності. Потім покладіть її на пластину і остудіть.



  4. Огірки з кварталами. Зазвичай досить два маленьких огірки, але можна взяти більше. Залишити половину огірка для прикраси.



  5. Змішайте груди, цибулю і моркву в невеликій мисці. Додати сіль і перець за смаком. Потім додайте майонез і добре перемішайте. Якщо ви хочете зробити менш калорійним варіантом, то замість майонезу покласти низькожирний йогурт і трохи гірчиці. Залиште салат на заварювання.



  6. Салат з обсмаженою морквою покласти в салат і прикрасити огірками, майонезом і зеленню при бажанні. Вам сподобається!





Цей салат нагадує мене з дитинства і свята. Якщо ви щасливі, безтурботні і вірні в чудеса. Мама і бабуся роблять магію на кухні, і ви вкрасите мандарини і подивіться світильники зміняться на ялинці. Які ваші найкращі спогади про новорічні свята?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное