Мій батько консультував мене, як краще вибрати дружину. Ви не помилитеся.

Я не знаю, які десерти занурилися в італійських чоловіках, але так як кохана любить польський шоколадний торт з сиром, це те, що я завжди варю для кожного великого свята.



Цього разу ми приготували разом і почали пам'ятати перші дні знайомства. Найпопулярніший перший розповів про те, як його stepfather радить вибрати життєвий партнер. На його думку, потрібно лише спостерігати дівчину під час їжі, і відразу ж ви будете розуміти, чи ваш чоловік або ні.

Редакція "Сайт" Я впевнений, що торт "Буренка" стане відмінним доповненням до вашого свята столу. Сьогодні ми раді поділитися інструкціями щодо її приготування. І про те, що має мати ідеальний чоловік, ми розповімо в кінці статті. До речі, для вас чекає відео-версія рецепта. Не пропустіть!

Шоколадний торт з сиром Інгредієнти для тесту
  • 100г вершкове масло
  • 2.5 ст. какао
  • 100г цукру
  • 250г борошна
  • 1 яйце
  • 1,5 ч.л. розпушувача


Наповнення інгредієнтів
  • 450г сир (середній жир)
  • 150г цукру
  • 2 яйця
  • 3 ст.л. крохмаль
  • 10г ванільний цукор
  • 200г сметана


Підготовка
  1. Спочатку візьміть велику глибоку ємність для змішування тіста і покладіть вершкове масло, яйце і цукор в неї. Після цього збити ці інгредієнти міксером 3-5 хвилин до отримання однорідної маси. Далі додайте какао з розпушувачем і перемішайте інгредієнти знову до однорідності. Наприкінці першого етапу додаємо просіяне борошно до отриманої шоколадно-масляної маси і перемішуємо тісто.





  2. Готове тісто акуратно розгортається в невеликий шар і загортається в харчову плівку. Потім надішліть тісто в холодильник на 10 хвилин.



  3. І в той же час, поки тісто охолоне, можна почати готувати сирні начинки. Візьміть глибоку миску і поєднайте сир з яйцями, цукром і ванільним цукром. Потім збийте всі інгредієнти, поки ви отримаєте однорідну масу, додайте сметану і збийте знову.



  4. Далі беремо тісто з холодильника і розділіть його на три частини. Покладіть одну частину біля, потім ми зробимо ювелірні вироби з неї. Два залишилися шматки вступають і розгортають в утворення трохи ширше, ніж форма, а потім кладуть тісто в цвіль так, щоб вона покривала навіть її сторони.



  5. Потім заливаємо сирну начинку в форму і розсипаємо дрібні шматочки залишеного шоколадного тіста всередині начинки. Зверху ретельно викласти шматки тесту у вигляді коров'яних плям і відправити пиріг, щоб випікати в нагріті до 180 градусів духовки за 45 хвилин.





Я сподіваюся, що торт буде смачним для вас і вашої родини. У коментарях вам подобається рецепт?

Під час вибору ідеальної дружини не легко. Все, що ви повинні зробити, дивитись жінку росою їжею. Якщо ретельно і повільно - то в повсякденному житті вона завжди уважна до деталей, спокійною і вимірюваною. Це секрет!

Ось відео версія рецепта.

https://www.youtube.com/watch?v=jenwLMVh2VE

Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное