Історія Бога і чому ви можете бути краще прямо зараз

Ми очікуємо, що світ трохи незрівняний. І це було б краще, і було більш витончено танцювати, і п'ятий і десятий. Це може бути справедливим, але що ми можемо запропонувати світ? Не так легко відповісти. Ось чому ми підготували це. Історіяй



Редакція "Сайт" Для того, щоб знайти справи життя і трохи відволікатися від звичного способу життя. Прочитайте цей пристойний, а потім уявіть, що це відбувається. Може бути відповідь на те, чому речі не працюють трохи.

Одного разу жінка мріяла про Бога і попередила її, що він збирається відвідати її. Він взяв ініціативу, щоб говорити. Жінка серйозно приймала і вирішила зустріти Бога як дорогого гостя, і тому почала прибирання і приготування їжі. Вона бажала готувати якомога краще.



На жаль, хтось постійно відволікав її. У середині готування хтось збив на двері, вона дрочить до зали, знявши її фартух на шляху. Що буде Бог думати про її, коли він бачить її? Яка несподіванка вона була при побаченні її сусіда з першого поверху.

Він попросив її на сотні кредитів, а в той же час щось їсти. Що робити? залежніВажко контролювати себе – відвертаю все! Вона відчувала його. Яка ідея? Про нас Він блювотніє. Поцініть Katka! Застібається дверцята і кидається назад на кухню.

р.

П'ятнадцять хвилин після цього знову дзвонить кільцями. Ну, він думає, якщо це сусід, я гона його зрадити. Відкриваємо двері. сусід П'ятий поверх. Вона сказала, що вона втратила ключі до своєї квартири і її батьків не є домашньою. Порадує її сидіти в передпокою, заряджаючи телефон, або холодно в в'їзді.

Ну, вона не була. Вона сказала, що її гості повинні бути важливими, немає часу, щоб боротися з нею. Аунт Катя, вона живе окремо, вона має багато вільного часу. І вона кішок. Йдіть, дійсно, ви все ще повинні очистити, тільки ви заважаєте. Про нас Через п'ять хвилин я заготував про неї, перевернув на пилосос і подрібніть, потім.



Це Бог знову викликав. Ну, вона думає, що це Бог. Важко хто-небудь може прийти. бригада швидкої допомоги. «Соррі, ми подзвонимо, але ми, здається, зробили помилку. Ви можете знайти цю адресу? «Дякую вам квартиру по вулиці?» Катерина, мій сусід, і вона може приїхати з вами. Я чекаю на те, що я не збираюсь.

Так, ми розуміємо, що саме тут такі двори, вперше, втрачені, потрібно швидко знайти, всюди закрити. Коля, з нами прийде ця жінка? Що вона має дівчину над? Дівчина залишається і вона йде? Все правильно, давайте в машині, чекаємо на дзвінок. Вибачте мене знову. Доброго дня!



Наша жінка повернула додому поспішаючи, але без гостей завершили її підготовку. Ну і половина дня зліва. Я думаю. Незабаром з'явиться Бог.й Так вона сидить там, вона чекає, вона виглядає вікна, і вона не. У будь-якому випадку, ніхто ще не продемонстрував. Сусід з першого поверху знову в порожні, сусід Катерина повернулася тільки через годину, батьки сусідської дівчинки також побачили, як вони вводять в вхід. І пішов Бог.

Він пішов на ліжко і мріяв про Бога знову. Так вона попросила, чому ви не прийшли до мене? І сказав він: "Я прийшов тут." Я збив на двері тричі, і кожен раз, ви відправили мене до Катерину, ваш сусід. У будь-який час я зробив, тому що ви занадто зайняті. До речі, її коти веселі. й



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Це жарт, звичайно. Дуже важливо поглянути на маленькі речі: іноді вони важливіше, ніж великі речі. Що робить все бабусяй Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Ви думаєте, що це неправильно? Після цього обов’язково зв’яжемось з вашими коментарями.



Що б це було, Історія Кожна людина може мати власний. І це не завжди веселка. Що робити? Ми живемо у всьому світі. Не чекайте Бога, щоб розповісти вам, що робити, ви можете бути краще прямо зараз. Але якщо ви попросите собі це питання, то стежте за посиланням, щоб дізнатися, що Бог є. Дякую за перебування з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное