Чи варто відзначити, що друг не закликав відсвяткувати ювілей?

Що ви думаєте, Що краще подарувати на день народженняГроші або щось для душі? У першому випадку ви не втратите, і людина зможе купити те, що він дійсно потребує. Однак пам'ятний подарунок також чудовий! Особливо якщо це зроблено з любов'ю.



Дорослі зазвичай обмінні конверти. Але для деяких, кількість подарунка може відтворити вирішальну роль і відхилити сумніви в подальшому спілкуванні. Чи зустрілися і зустрілися ці дні? Редакційна колегія має власний погляд на це і навіть всю історію життя. Давайте подивимося, що їх герої проти.

Моя дружина подумає через будь-яке сімейне свято до найменшої деталі. Я не зазвичай бере участь. Але останнє змінилося все. Моя день народження на носі, а Оля зробила гостьовий список. «Без кошмарів буде називатися. Минулого року вони дали вам дуже мало грошей!

Я був в шокі, щоб бути чесною, - Що це важливо, скільки грошей було в конверті?" Я на хороших умовах з Toley. Пам'ятайте, скільки разів він допоміг мені. Що коштує виправити наш автомобіль, пам'ятайте?



Моя дружина дивилася на мене з непрозорим і сказав, що наші чоловічі справи не важливо тут. А потім вона почала скаржатись, що Марина, дружина Толі не була її другом: «За весь рік вона не допомогла мені на всіх!»

Я не розумію цю нечудовість. Що це стосується того, хто дав йому кому? По-перше, всі труднощі в житті. Дружба не вимірюється за гроші. Я пам'ятаю час, коли було достатньо, щоб стати щасливим днем народження хлопчика.



Я не завжди даю друзям конверти. Одного разу я прийшов на вечірку з касетною стрічкою моїх улюблених пісень. Увечері ми послухали музику і спілкувалися з хлопцями про життя, пам'ятали минуле. Ми були дуже щасливими! Що?

«Ви не розумієте. Кількість в конверті залежить від того, скільки людина поважає вас. Пам'ятайте, що ви ніколи не приїжджаєте до вечірки на день народження. Незважаючи на всі наші кредити та борги, для друзів ви не відчуваєте себе нічого!

Я не впізнав Оля і не хочу сперечатися з нею. У своїй роботі ми ніколи не повернулися до неї. А вранці на мій день народження, я просто кладаю дружину перед тим, що: "Я бачу, я все ще не можу назвати Кузнецов."



Дружина була хуторною: "Ви божевільні!" У мене є таблиця, розроблена строго для 10 осіб. Якщо прийде Кузнецов, вам доведеться викликати Симашко і лежати до них, що свято скасовано. Хоча вони завжди дають багато грошей. Я навчаю тебе!

Чому вона діє як це? Так він був замінений. Я не хочу, щоб боротися за такий святковий день: «Хоя, давайте дзвонити всім!» Якщо ви не бажаєте їжі, ми замовляємо щось в ресторані. З тих пір, коли ми стали таким самозбереженням? Нехай наші друзі вирішили самі, що подарувати на день народження. Подумайте про приклад, який ми встановлюємо для наших дітей. Ви хочете, щоб вони виростили греді?

997.57 р.

Оля трохи пом'якшувала, але зрозуміло, що ситуація не влаштувала її. Наприкінці ночі вона прийшла до мене і апологізувала. Ми ніколи не повернулися до цього предмету. й

Наскільки я хотів би його визнати, що наш світ є правильним. Дуже часто люди втрачають. найважливіший духовний склад життя І вони йдуть разом з жадом. Це може почати проявлятися в поведінці кожного з нас. Головне, що є близька людина, яка допоможе подивитися на матеріальні проблеми і їх значення з іншого кута.



Якими є гроші в житті і як ви відчуваєте про це? Це буде чудово почути вашу думку. Чекаємо Вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное