Чи можна маррі, якщо ви не знаєте батьків наречених?

Що ви думаєте, Що не робити до родичівЯк не зіпсувати відносини між собою? Очевидно, що благополуччя сім'ї може піддаватися постійним крилом і гіпокризії. І іноді поведінка людей не виправдана на всіх.



Щось схоже на героїні нашої історії сьогодні. Погана дівчина намагається зробити контакт з батьками чоловіка. Але це можливо, коли повторні скарги та репрокси літають у відповідь? Давайте подивимося, що проблема.

Я зустрілася з любов'ю, коли я був ще студентом. Саша вразила в моє життя і перетворила голову так багато, що я не міг подумати нікого, нікому не міг. Він дійсно хотів сім'ї і шість місяців пізніше він запропонував мені. Я не хочу мати велике весілля. Так ми вирішили просто зареєструватися і поїхати на невелику подорож разом.



Ми не встигли познайомитися з нашими батьками. Тепер я зрозумів, що це не потрібно. Моя мама-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-в-р У Саші вона не хочу душу, тому для неї я став той, хто нібито опинився сина. Він отримав на точку, де вона просто подзвонила мені щодня і зробила незрівняні претензії. І коли Саша була на роботі, вона могла раптово прийти і просто гойдувати її ліцензію.

Я повірила все це і ніколи не скаржався на чоловіка. Що я пропоную йому? Я не хочу, щоб зруйнувати стосунки з ним через його матері. Тим не менш, ми проживали разом, чим більше змінилася поведінка матері. І, звичайно, не за краще.



У певній точці Валентина Петровна почала перетворювати Сашу проти батьків. Просто думають... Уже недавно ми поїхали відвідати їх і знаходились приємно. Насправді, мій чоловік любив його! Він завжди допомогло мами з господинею, і він використовував, щоб піти риболовля з дадом.

Саша відмовилася від неї. Коли я спробував дізнатися, що сталося, він не відмовився або залишився безглуздим. Але я можу побачити, як змінилися речі, і це кровоточив моє серце. Дуже важко зібрати всю сім'ю на свята. Тиша на столі переривається з часу, коли мій рідний провокативний виписок проти мене. Вона не піклується, що вона в будинку!

Вся ситуація серйозно впливає на нашу сім'ю. Невідповідності та постійне перезавантаження. На деякий момент мій чоловік і я припинив розмову. Я знав, якщо ми не говорили про серце, розлучення було неминучим. Я просто хотів знати, що проблема була і де з'явилися коріння.



Це було набагато простіше, ніж я думав. Одного разу, після чергової сім'ї, з моїм матір'ю, я запакував і зліва, залишаючи всі мої родичі в домашніх умовах. Валентина Петровна не зупинилася і заливала бруд на мене в присутності батьків. Мама не може стояти і зробив коментар. Моя мама-в-одному була дуже відхилена, і це, коли вона почала перевернути Сашу проти сім'ї.

І він вчинив, як маленька дитина. Слово матері завжди був законом для Саші. Я підозрю, що Валентина Петровна також додала пару торкнених слів від себе, змішуючи всю ситуацію. Я ніколи не розумію цю поведінку і ставлення до мене.



Я не знаю, що робити. Я люблю чоловіка і батьків дуже багато. Але буде я зможу його в будь-який час? Я дивую, що станеться, коли у нас є діти. Милосердя не дає життя, але як вона лікує своїх онуків від нелюблених доньок? Що робити?

Ця історія є найбільш вражаючим прикладом цього. Що не робити до родичівй Повідомляється необґрунтованою особистою ворожістю, мати-неправом головного персонажа в невеликих кроках свідомо знищує сім'ю сина. На жаль, така проблема не є невідомою. Після того, як не завжди мати готовий, щоб дати їй дитину йти безкоштовно і прийняти те, що він виріс і став дорослим.



Я дивлюся, якщо ви коли-небудь відчували цю поведінку в сім'ї? Поділіться своїм досвідом у коментарях. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное