Закуска, що циганка відповідально готує до неприємного бенкету

Цей сир і часник закуски з першого столу! Завдяки Gypsy Galina для рецепта. Я завжди захоплюю господиню, які здатні прикрасити і Послугий

Закуска готується дуже швидко і з доступних інгредієнтів. Це повний, смачний і ароматний!

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями для приготування ситного і красивого сиру Новорічний стілй Задоволення очей і задоволення від смакових бутонів!



Нек з сиром та часником Інгредієнти
  • 100г твердий сир
  • 100г морква
  • 2 ст. майонезу
  • 1-2 зубчики часнику
  • сіль, перець за смаком
  • 5г кріп
  • лист
  • 15 тарлетів
  • 15 маслин або маслини


Підготовка
  1. Натирайте моркву, часник і сир на дрібній тертці. Поставте в глибоку миску, додайте майонез. Посипати і поперчити за смаком, а потім добре перемішати. р.



  2. З чайною ложкою формуємо кульку з салатної маси. Поставте тарлети на стіл. З цієї кількості інгредієнтів настає 15 тарлет.



  3. На дно тралета можна викласти невеликий шматок салатного листя, а потім салатний кульок. На боці прикрасить тралет невеликим гілочкам кропу.



  4. З мечем або дерев'яною палицею прикрасить закуска оливковою або оливковою. р.



  5. Це, Закуска готовий. Бодибилдерши!





Щоб краще зрозуміти рецепт ЗакускаДивіться відео з кулінарного каналу гіпси Галина «Галіна Кухня». Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

https://www.youtube.com/watch? v=g5Or8mB1_iw

Також я пропоную вам ознайомитися з 5 смачними рецептами, які допоможуть вам приготуватися на новорічний бенкет і не подарує вашій кишені. Я був особливо здивований рішенням з квіткою!



До салату можна додати варене яйце і горіхи. На вершині замість оливок можна прикрасити невеликим шматочком болгарського перцю. І мій друг кладе салат з варених буряків, часнику, горіхів, приправлених саморобним майонезом в тарлетах таким же чином.

Добре, я люблю салат зі свіжою морквою, тільки заливають сметаною, тому що каротину поглинають жирною сметаною.

Як ви хочете, щоб закусити часникЧи приготуйте його на Новий рік?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное