Чим погріти ноги в сотні разів краще, ніж вовняні шкарпетки

Старші люди часто не роблять друзів з інтернетом. Тим не менш, є ті, хто, незважаючи на тверді роки, знайти спільну землю з новими технологіями і використовувати їх у свою перевагу. Як, наприклад, пансіонер Ольга Павлова Папсуєва. Відомий блогер, який вже підписався на майже 900 тис. осіб.

З висоти свого життєвого досвіду жінка постійно дає практичні щоденні поради, ділиться оригінальними рецептами, в'язується на камері. найяскравіші шкарпетки для всієї сім'ї, і просто знімає душевні відео, які піднімуть настрій.

Ця жінка є героям нашої публікації більше одного разу. І сьогодні ми пропонуємо читачам ще один життя хакі з Ольги Папсуєва, який обов'язково буде корисний при холодній зимі.



Постарший я отримую, частіше я помітив, що ноги холодні. Я майже ніколи не частина з теплими носками. Іноді я спати в моїй шкарпетки. Саме так стала пернікова річ Ольга Павлова.



Жінка вже приготувала до зими і зав'язала більше однієї пари шкарпеток. На питаннях абонентів вона впевнено стверджує, що краще в'язати шкарпетки з вовни. Хоча він визнає, що вовняні шкарпетки мають свої недоліки.

«Це краще в'язати шкарпетки з 100 відсотків вовною. Але проблема полягає в тому, що такі шкарпетки швидко зношуються, стека, є отвори. Тому краще взяти синтетичну пряжу.

Можна просто додати в вовну нитку капрон, бавовняну, мохерну або армовану нитку для пошиття. А в'язані шкарпетки подаються ще довше, можна носити тонкі капронові шкарпетки зверху. й



Також Ольга Папуєва порадувала не носити трикотажні шкарпетки, але часто миємо їх. Більш того, краще вибрати делікатну мийку з температурою води не вище 40 градусів. Сам блогер одночасно використовує кондиціонер для волосся, так як вона не переносить різких запахів спеціальних засобів для миття таких ніжних речей.

Для в'язання шкарпеток дуже тепло, потрібно правильно вибрати пряжу. За порадами Ольги Павловни, відповідна пряжа обов'язково тепла і добре пропускає повітря. Тому ноги, загорнуті в продукт такого матеріалу, завжди будуть сухі.



Як? нагрів? Хороший пансіонат пропонує, що ви можете носити капрон панчіх зверху, і він стане теплою. А якщо ви також заберете теплі устілки від повстяної або вовни, то ноги не замерзнуть.



Але є ще один життєвий хак, який Ольга Папсуєва любить. Вона поєднує вовняні шкарпетки з трикотажними шкарпетками. Це поєднання дозволяє зберегти ваші ноги теплі, навіть якщо ви прогуляєте всю зиму в низькому одязі. Не потрібно для затяжок. Дуже корисний тим, хто, навіть в кімнаті, часто мають холодні ніжки.



Ось деякі теплі поради від завжди позитиву Ольга Папсуєва. Ми сподіваємося, що її життя хакі допоможе зберегти теплу зиму.

https://www.youtube.com/watch? в=юОх9КоевГК

Категории

Смотрите также

Новое и интересное