Чи варто економити на дітей, щоб купити новий газовий котел?

Відомі цитати Лева Толстого: «Всі щасливі сім’ї щасливі таким же чином, кожна нещаслива сім’я нещаслива власним чином» – мабуть, найуспішніша дисертація до історії, яку ми хочемо поділитися сьогодні. Яка проблема допомоги батькам і як її вирішити? Це редакція. "Сайт" ми обговорюємо її.



Для деяких, головна проблема з допомога батькам полягає в тому, що вони не хочуть взяти його. Для інших, це те, що ви повинні вибрати між самопочуттям ваших батьків і власних, або навіть ваших дітей. Уроки нашої історії мали зіткнутися з другою проблемою.

Що таке рішення? Дякуемо!

6 місяців тому батьки вирішили відійти від нас і жити окремо за межами міста. Для мене, їх рішення було незрозумілим, бо перед кожним був задоволений спільним землеробством.



Наша квартира досить велика, тому кожен має достатню кількість особистого простору. До карантину ми ледь перехрещуємо доріжки в день. Я завжди на роботі, а діти у школі. Так що старші батьки можуть насолоджуватися миром і тихим днем. Увечері ми збираємося разом на вечерю і обговорювали події минулого дня.



Коли розмір нашого життя порушується самоізоляції, мати-в-право став дратівливим і постійно незадоволеним. Все почалося заважати з нею: її онуки, мене, і навіть коханого сина. А батько-в-одному не міг спокійно дивитися кохану дружину. Так він запропонував їй переїхати до заміського будинку, який він успадкував від батька.

642284

Єдина проблема в тому, що будинок не дуже підходить для життя. Особливо взимку. Не було опалення або водопостачання. Тож мій чоловік і мені довелося взяти великий кредит, щоб оформити батьківське житло.



Ми ще не сплачуємо боргу. Недавно, мій чоловік дав мені вибір: вийняти ще один кредит або відмовитися від навчання для дітей, щоб встановити новий котел для своїх батьків, тому що вони зламали, і на їх пансіонаті вони не можуть дозволити собі таку велику покупку.



Звісно, я погодився на новий кредит, адже я не знаю, як врятувати своїх дітей. Ми завжди допомогли родині. Якось мої батьки не потребують допомоги. Але заради батьків, ми повинні позбавити сина і дочку доброї освіти! Я не розумію позицію чоловіка.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное