Історія чоловіка, який повернувся з США, іншої людини і має намір розлучення

Недавній друг розповів мені історію своїх батьків. Я завжди думав, що у них була ідеальна сім'я, але виявилося, що американська дружина батька руйнувала життя міцної сім'ї. Як це навіть після срібла весілля, чоловіки залишають своїх дружин і дітей?

Я завжди був трохи ревнощів моєї дівчини. Ми були близькими друзями з дитинства і були навіть кращими друзями. У 16 році вона пройшла за кордоном для навчання та перебування там. Я нещодавно прибув і вирішив зустрітися. Я був дуже щасливим, щоб вона була добре. Оля також сказав мені трохи про свою сім'ю.



Виявилося, що всі їхні багатства прийшли з батька. Оля пам'ятає, що вона рідко побачила батька як дитину, бо він постійно подорожував. Спочатку, в той час як Оля була дитиною, він пішов в Польщу і заробив гроші там. Саме завдяки цим заробіткам, які батьки купили величезну красиву заміський будинок.



Тоді Олексій взяв візу на роботу в Америку і пішов там. Він не був вдома. Але він відправив Оля на навчання за кордоном. Вона зараз живе в Данії і має чоловіка і дитину. Дякую за мій батько і його роботу.



Проїзди Олексія в Америку повторилися за останні 15 років. І нещодавно, коли мама і тато відсвяткували срібне весілля, батько Олі вирішив залишити родину. Мати шокувала. Після того, як пара тижнів вона не могла зупинити крісель. Сім'я життя була чудовою. Не було ніяких кварель або незгод.й І як вони можуть бути, якщо чоловік не був вдома протягом 2 років?



По дорозі, після останньої поїздки, батько Олі постійно був в поганому настрої. У зв'язку з пандемією не вдалося вчасно повернутися. Про свою роботу. Вимкнено, що точно не було.



Багато років тому, під час своєї першої поїздки до США Олексій зустрів свого співвітчизника. Не було нікому говорити, тому вони зібралися разом. Друзі виросло щей Тепер вони хочуть жити разом. Олексій пішов з дому і безліч апологій.

р.

З одного боку ситуація вражає. З іншого боку, ми всі знаємо, що любов є покірним. І навіть 60-річчю не зупинився чоловіка до такого кардинаційного рішення. За словами Олі, батько дуже щасливий з обраним ним. До речі, жінка 15 років молодша, ніж йому.



Роль спілкування в відносинах не варто забувати. Гроші можуть зробити життя комфортно, але без відносин можна підтримувати без постійного спілкування, спільних інтересів і ніжності.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное