Чому жінки відмовляються від участі у корпоративних заходах

Досвідчені модниці зазвичай думають заздалегідь, Як одягатися на корпоративй Для жінок стає обрядом. Потрібно придумати не тільки наряд і вибрати взуття для нього, але і зробити нову зачіску і яскравий манікюр.



Я зізнаю, що я приймаю такі серйозні препарати досить класні. Але, звичайно, я можу зрозуміти бажання жінки порадувати себе коханим! Чи варто витрачати казкові гроші, щоб показати перед колегами? Героїн історії сьогодні запросив це дуже суперечливе питання. І що сталося, читайте далі.

Я працюю в жіночій команді, де покажуть перед собою - норма. Кожен новий наряд своїх колег обговорюється гучно і патологічно. І я чесно не один з тих жінок, які люблять всю увагу і постійне спілкування.

Я вирішив не піти на останню новорічну вечірку. Тоді я просто не маю грошей, щоб купити собі плаття і одягатися. Може бути, це мій небезпека або просто мій небажання бути предметом обговорення. «Сімейні Циркумстанці», мені довелося б не прокоментувати моїй відсутності.



І я пообіцяв, що я обов'язково прийде наступного року. Цього разу я купив відповідний наряд заздалегідь і думав про те, як зберегти на зачісці та інших настоянках. Я не розумію точку підготовки. Дівчата з відділення підпишіться на салон краси і проведіть час, щоб обговорити, хто прийде в що.

Я прийшов до мене другий день і запитав мене, що мій розмір ноги був. Я не знаю, що це дивне питання. Але Ліза не б сказав мені, - Я пам'ятаю, що у вас були ці голубі туфлі. Чи можна мені носити? Тоді вона почала говорити про те, як мій туфлі прекрасно підійде її плаття. І я просто стояв в ударі.



Що таке новина? Я можу тільки подарувати моїм сестрам. Так що я так само відмовлявся від мого колеги. Може бути не всі будуть розуміти мене, але здається, що кредитування одягу до незакритих людей є якось дивним. В цілому я досить самогубний. У будь-якому випадку, пішов Ліза, але є сланець зліва. Я думав, що вона була навіть від мене.



У нашій групі дуже серйозно знімається новий одяг. Більш того, кожна молода леді вважає, що її обов'язок прокоментувати на новинку, а іноді навіть спробувати її! Я пам'ятаю, що надходить в падінку в новому пальто. Кожен хоче побачити, як він сидить на них. І почула багато порад про те, як і чим краще його поєднувати.

Знімання пучок інших людей волосся від мого пальто, що мене почувають себе дійсно потворним. Вона рушила додому, вдихаючи терапію одного з колег. Можливо, ми повинні бути міцними в таких ситуаціях. Це різновид маленької речі.



В цілому, кожен день бажання піти на корпоратив менше і менше. Я вже підписалися на стрижку... Я думаю, що жінки занадто серйозно приймають ці речі. Може бути я неправильний? ?

З редакційного офісу жіноча душа просить свято! І для деяких це в цій фуссі підготовка до деяких заходів. Смаки і переваги тут можуть бути по-різному, і це нормально. Чудово вміти, як ви любите на корпоративній вечірці. Не хвилюйтеся, що хтось не оцінить ваш наряд. Головне, що ви щасливі!



Розкажіть мені в коментарях, як важливо весь процес підготовки до свята? Наприклад, як ви зазвичай плаття, і це океї для вас, щоб носити те ж саме плаття двічі поспіль? Чекаємо Вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное