Що підготуватиме до Нового року Ольга Матвій замість «Суби» та холоду

О, зимові свята! Багато хто вже думають про те, які страви варять, що потрібно купити для цього і як краще подавати столик. Ну, найсвіжіші господині зазначають нове меню з Ольги Матвії. Я особливо люблю новорічну ніч. закуски на 2021й Яскравий, смачний з незвичайною презентацією: що тільки оселедець під шубою варто!

Сьогодні видання. "Сайт" 3 чудових закусок, які здивують ваш будинокНовий рік! Наприкінці статті ви знайдете приємний сюрприз - відео з докладними рецептами для всіх 3 закусок.

Новорічні закуски на 2021

Оселедець під шубою в новому вигляді Зверніть увагу, що така закуска може бути приготована заздалегідь. І не хвилюйтеся, салатні печиво не заморожують!



інгредієнти
  • 5 буряків
  • 1 шемале
  • 2 ст. майонезу
  • 20 мішкових печива.
  • 3-4 стебла зеленої цибулі
  • 1 морква
  • 3 варене картопля
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. На невеликій тертці тушкована морква, буряк і картопля. Продам його і за смаком. Додайте майонез і перемішайте його.
  2. Вирізати невеликими шматочками ялинки філе. Зріжте зелені цибулі дрібно.
  3. На комфортабельній тарілці викласти печиво і сформувати салат, краще взяти круглу ріжучу для печива. Діаметр різання повинен бути або розмір cookie або трохи меншим. Заповніть форму з салатом. Зростання закусок, як ви хочете.
  4. На салаті викласти шматочок оселедця, далі трохи зеленої цибулі і краплі майонезу.
  5. Це все, ефектна варіація на коханому Новорічний салат готовий.





«Мандарі.» Таке закуска привітне як дорослим, так і дітям!



інгредієнти
  • 2 морква
  • 3 яйця
  • 90г плавлений сир
  • 100г твердий сир
  • 1 ст. майонезу
  • 1 філія петрушки
  • часник


Підготовка
  1. Натирайте варену моркву в дрібній тертці.
  2. В іншій ємності натрієва на дрібній тертці яєць, твердих і плавлених сирів, часнику. Додати майонез. Стирайте все разом.
  3. Візьміть столову ложку салату і розкачати її в кульку. До цього до всіх салатів. Поставте заготовки в форму випічки і вставте в морозильну камеру на 10 хвилин.
  4. Трохи солі на моркві, розмішати.
  5. Розділіть моркву кількістю заготовок. Охолоджені заготовки акуратно загортають в шар моркви.
  6. Декорувати "мандарини" з гілочками петрушки.





І познайомитись з усіма 3 закусками докладно, дивитися відео з кухар-канал Ольга Матвій. Красивий Olenka, ви справжній диво, що незалежно від того, що я варю за рецептами - все йде з чубчиком!

https://www.youtube.com/watch? v=QsUrdzs5fLE

Пропоную ознайомитися з інструкцією приготування м'яса французьким в ананасах за рецептом Ольги Матвей. Мені сподобалося, що не зіпсував майонез. Цей вид м'яса оптимальний!





Як ви Новорічні закуски 2021, ви гона варити? Особисто я раджу з новою порцією оселедця під шубою і незвичайним чорносливом називається Медіа.

Використовуйте ці оригінальні рецепти і дайте свій новорічний стіл запам'ятовується всім гостям!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное