Торт, за яким гості підкреслюють як ніби в мазолеї

Щоб приготувати десертне плавлення в роті з какао, молока і чорносливу, піч не потрібна. Досить змішати інгредієнти, додати желатин, залити все в форму і відправити його в холодильник.





Торт не містить борошна, тому не зашкодить фігурі. Ніжне поєднання ніжного шоколадного желе з чорносливом буде радувати навіть найвибагливіших гурманів.

Кокоа десерт Склад
  • 750 мл молока
  • 100г чорний шоколад
  • 100г вершкове масло
  • 3 яйця
  • 200 г чорносливу
  • КСНУМКСг желатин
  • 150г цукру
  • 3 ст.л. крохмаль
  • 14 печива.
  • 1 сумка (8г) ванільного цукру
  • кокос
  • випічка


Підготовка
  1. Залийте чорнослив з окропом на 10 хвилин, щоб зробити його більш м'яким.


  2. Подрібнити м'які чорносливи з блендером в паста стан.
    Р

  3. Пробити яйця в сковороді, додати звичайний і ванільний цукор. Перемішайте все ретельно міксером. Додайте какао, крохмаль і перемішайте знову.


  4. Залийте молоко. Дивитися так, щоб не залишилося грудок, і залити решту молока.
    530482р.

  5. Поставте горщик на вогонь. При нагріванні суміші додайте подрібнений шоколад до нього. Стирайте до загущеного, постійно помішуючи.
  6. В той же час заливаємо желатин водою і залишаємо його набухання.
  7. Зняти сковороду з вогню, додати масло, чорнослив і желатин на гарячу масу.
    р.

  8. Проведіть все для однорідності.
  9. Змастити форму рослинною олією і накрити випічкою паперу.
  10. Залийте вершки в форму. Злегка зачепити її, щоб вирівняти крем і позбутися від повітряних бульбашок.


  11. Покладіть печиво зверху кремом. Моя форма - 28 см в діаметрі, тому вона зайняла цілу упаковку. Для форми діаметром 24 см буде досить 8-10 штук.


  12. Покрийте форму з десертною харчовою плівкою і відправте на 2-3 години в холодильник.
  13. Після цього часу відкрийте форму і викладіть торт на плоску поверхню з печивом вниз.
  14. Візьміть папір від нього і виріжте його на порційні шматки.


  15. Подаємо для чаю. Бон привіт!




Дуже гарне лікування. Я зроблю торт знову, але я, ймовірно, додайте більше чорносливу. Я люблю кислість, що додає до смаку.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное