Чому телефон називають невідомі номери?

У мене це правило: Дзвінки з невідомих чисел Я не відповів. Я не люблю розмову на телефоні. І якщо людина не відоме мені дзвінки, ніхто не хоче підібрати телефон. Здавалося б, така невелика річ, але щось перестає мене. І як показує практика, не зупиняється в оленині.



Сьогодні ви дізнаєтеся, що вони ховаються. Анонімні дзвінки І чому не невідомо, просто нехай на телефоні? Крім того, в кінці статті ви чекаєте вибору способів, за допомогою яких можна легко перевірити будь-який номер телефону.

Що відбувається, коли невідомі люди називаються? У більшості випадків це просто німі дзвінки, які останні кілька секунд. Але цей час досить зрозуміти, активнийЗателефонуйте.

Проблема полягає в тому, що є шахраї, які Збір і перепродаж номерівй Щоб переконатися, що кількість «живих» отримує дзвінок. Якщо людина підбирає телефон, досягається мета. А кількість йде в реєстр.



Після бази Надається іншим людям. І вони вже роблять спам-боти. Це може бути що-небудь з звичайної реклами товарів на частування банківських пропозицій.

Наприклад, тільки другий день отримав дзвінок від невідомого числа. З якоїсь причини я вирішив підібрати телефон. Коли я почула красиву жіночу звучать, я дивився, що збирався. Виявилося, що для хороших грошей в січні можна дістатися до театральної вистави в сусідньому місті. Якщо я погоджуюсь, я отримую найкращі місця та допомогу з переказом.



Дівчинка поспілкувалась як можна, але при цьому дуже спокійно. Ми хочемо, щоб допомогти мені. Звісно, я відмовив своїх послуг і закінчив розмову. І після цього я знову переконався, що не варто брати телефон в таких випадках.

На жаль, ви не можете бути впевнені, що ви ніколи не отримаєте виклик від невідомої особи. Ніжний сейф від цього. Однак є спеціальні програми для телефонів, визначення спаму номерів. Це дуже зручно, як кожен підозрий номер буде відображатися як спам.

Херсон

У багатьох сучасних смартфонах вже вбудована функція. Наприклад, мій телефон автоматично визначає, які дзвінки краще ігноруються. Коли я бачив спам номер, я просто додайте його до нього. чорний списокй До речі, завдяки цьому параметру ви можете побачити інші конкретні дзвінки. Наприклад, від приватної клініки або служби доставки.



«Чи є спаммерами?» – це логічне, але ове питання. Зареєструйтеся на сайті. Введіть номер телефону. Є також сотні інших сайтів. Іноді ми робимо це без того, щоб ризикувати.

Крім того, Інтернет існує База даних для підприємцівй У ній можна знайти не тільки номер телефону людини, але й інші персональні дані про нього. Банки часто використовують для залучення нових клієнтів.



й Безкоштовно Якщо ви ще відповіли дзвінок від невідомого числа, пам'ятайте про головне правило. Ми не ділимося особистою інформацією на телефоні.й Тим не менш, якщо інший кінець телефону говорить про це банківський дзвінок. З стовідсотковою ймовірністю це банальне шахрайство.

Розробка технології дозволяє людині значно спростити життя. Щоб перевірити анонімний номер телефону, вам не потрібно нічого, але пошуковий двигун. Якщо я хочу знати, куди прийшов дзвінок, я просто Введіть номер у форматі Googleй Як правило, перша або друга посилання дає мені право відповісти.

Звичайно, є спеціальні сайти, де ви можете перевірити підозрий номер. Вони зберігають вражаючі бази даних, а також відгуки користувачів. «Так і спокійний» – найбільш поширений.

р.

Поза «Ложки» Крім того, ви можете спробувати ввести номер телефону в пошуковій системі будь-якого месенджера. Якщо число дійсно належить до когось, швидше за все, English, Українська, Français... Допомогти Вам знайти власника.

Скажіть нам в коментарях, ви часто зателефонуйте нам і як ви з ним боротися? Я сподіваюся, що ця стаття була корисною для вас. Це буде чудово, якщо ви поділилися своїми друзями. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Фото в статті .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное