Вафельні соломи, біля яких гості постійно перебувають на миті

Ви не знаєте, що варити. консервиЩоб зробити це смачним і незвичайним? Редакція "Сайт" Рекомендовано будь-ласка «Квіткові хвости». Так, так, "Фіш хвости", ви почули прямо, ось як люди називають цей незграбний снек.

Якщо вам подобається консервовані сардини, обов'язково варіть їх. соломи І соковита начинка. Ця закуска летить на стіл першим, перевірте! Що стосується вафельних соломок або конусів, то можна придбати їх в будь-який супермаркет.

р.

Що приготувати з консервованих рибних інгредієнтів
  • 1 може сардини на вершковому маслі
  • 100г варений рис
  • 3 яйця
  • 1 цибулина
  • 3 ст.л. молока
  • 2 ст.л. борошна
  • 14 вафельних конусів
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Рис необхідно відварити в солоній воді. Очистити цибулю і подрібнити їх дрібно ножем.



  2. Щоб приготувати начинку, потрібно подрібнити консервовану рибу з виделкою, рідину з консервованої їжі не можна злити. Додайте рис і нарізану цибулю до риби. Добре посипати, злегка посипати за смаком.



  3. За допомогою виделки заповнюємо вафельні муфти щільно до вершини за допомогою начинки.



  4. Щоб приготувати яєчну глину, збийте виделкою, не забудьте посолити і перцю за смаком. Додайте борошно і молоко, перемішайте знову. Клар повинен бути в консистенції як рідкого сметани.



  5. Добре прогріваємо каструлю рослинною олією, а потім викладаємо на сковороді вафлі конуси з начинкою, рясно поливаємо глиною. Поставте конус з двох сторін до готовності. Час займає близько 7-10 хвилин.



  6. Це, рибальські закуски готовий. Бодибилдерши!





І читати далі про цей рецепт, дивитися відео з красивого кухар-канал "Кухня." Дякую за чудові рецепти!

https://www.youtube.com/watch? v=48h1PRWaoww

Редакційна колегія також пропонує знайомство з рецептом для рибного супу з саури. У народі цей суп називають «Дачним». Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.



«Не знаю, що робити з консервованої риби. Я впевнений, що мій чоловік і діти будуть любити його! Я сказав мені після того, як спробувати цей смачний закуски. Ірина просто під час першої хвилі карантину купила коробку сардини в олії. Цей рецепт був дуже корисний для неї.

"Фіш хвости" До столу можна подавати як гарячі, так і холодні. А замість сардини в олії можна використовувати консервовану тунець, саурі або код.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное