Чому мусить мати, що вона подарувала свою дочку-замовити її шикарний обідній набір

Ви думаєте, що мама чоловіка автоматично стає матір'ю або вона якось заслуговує? А що робити мама Ви просто не любите це з вашого серця, ви повинні розповісти її? Відносні засоби відрізняються.

Р

Ми пишемо читача, який просто зіткнувся з подібною проблемою: більше не бачить любов його тільки сина. Чому це? Повідомляємо, що у статті нижче.

Я не люблю мене. Це моя проблема. Моє ім'я Анжеліна і я вдова, проживає в передмісті, 64 років. Я вірю, що незалежно від того, що родичі, потрібно жити разом. У зв'язку з цим я вирішив собі, що мій дочок-в-право, хоча не завжди правий, але не суперечить їй.



Після весілля діти почали жити окремо від мене. Звісно, це було незвично для мене, але я розумно справляється з усім. Вона поділилася своїм сином деякими меблями, зберігає і так далі. Все, що село має запропонувати. Хоча вони переїхали в місто, цей бізнес необхідний і обов'язково прийде в зручний час.



Після того, як я вирішив відвідати сина. Допомогти будинку, якщо вам потрібно нічого. Приготування, пральня - після всього, Анечка на роботі, Віктор теж важко для обох з них. Я не маю нічого спільного.

Побачити, що син залишив мені ключі до будинку, поки вони пішли. У мене був страшний скандал, я навіть кричав. Я був заборонений йти до них, бо це їх життя і їх будинок. Я не згоден, бо я не ходив через особисті речі, тільки допомогла трохи навколо будинку, нічого не більше.



Але що робити, я повинен погодитися. Моя зв'язок з сином, також почала зануритися. Тепер він не запрошував мене відвідати більше і в цілому, ми говорили більше на телефоні, досить коротко і тільки на бізнесі. Це була депресія, звичайно.

Я зустрівся з друзями на вулиці. Вони прогулялися разом, посміхаючи. У мене була собака на поході. Невеликий, не страшний. Як я збираюся сказати hello, ступеню маленької собаки починав баркінг на мене. І мій сестра-в-право не знав мене. Вона просто недбала її голова злегка і попросила її другу тримати тварину між.

260064

І все ще стояв, як я поховав. Я не знаю, що я думаю. Як ви не можете сказати hello до вашого мати-в-прави? Не пам'ятаю!



Я вирішив прийняти перший крок до перемир'я. Я погодився з сином, який я відвідую їх і приготував сюрприз: старий рідкісний набір чайних наборів. Були чашки, і соус, і цукрова чаша... Що там? Я ніколи не відчинив його і навіть приховав його з дому. Вітка б її розбити.

р.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Приймали, прийшли, залишалися. Не погана ніч. Звісно, діти були більш схильні до себе, ніж мене, але це зрозуміло. Коли я подав послугу, навіть здавалося щасливим. Я був дуже радий і добре в серці. І пішов додому в гарному настрої.

Уявіть, як гіркий я був, коли я дізнався, що наступний день У селі подарувало набір батьків, бо це було «старим, непристойним і абсолютно непридатним для їх інтер'єру». Не знаю, що вона втратила. Що гірше, що її батьки живуть 3 будинки від шахти. Так виходить, що моя річ більше не маю, але насправді - рука.



Розкажіть мені, чому це сталося? Я підняв сина, і він припинив любити мене. І мій дочок-в-право я нічого не робив, і вона кладе проти мене дорогою людиною, і навіть не прийняв подарунок. Можливо, я не розумію щось? Дуже дякую за допомогу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное