Негайна правда, яка була виявлена мені, коли мій чоловік залишив сім'ю для молоді

Після розлучення кожна жінка дивує те, що станеться. зрілій Це особливо вірно, якщо причина розбиття була зрадою людини. Питання виникають, чому це сталося і чи є головна причина в самій жінці.



浜у 涓 蹇 "Сайт" Поділіться історією Каті Мітчелл, журналіста, який пережили Боже після 13 років сімейного життяй Яка жінка зрозуміла і які висновки вона зробила, читайте далі в нашій статті.

Життя без чоловіка Katie згадує останні місяці її шлюбу як дуже гостинний. У зв’язку з чоловіком було засновано на постійній підозрі та виправдання. Однак в певній точці жінка просто побачила листування чоловіка з коханцем. Він сказав, що він буде жертвувати все, щоб бути з нею.

Каті світ згорнув. Але вона не мала вибору, але приймала її нове життя. Чоловік тримав обіцянку, що він зробив до своєї дружини. Затишний будинок, сімейні вечері, подорожі з дітьми і все, що з'єдналися з дружинами, прийшли до кінця. І все для дівчинки 24 років.

43313 Р

й Після того, як сталося, Каті не вдалося відновити протягом тривалого часу. Одного разу, під час вечері з друзями вона розповіла їм все. У відповідь жінка почула слова про консолідацію і загострення сюрпризу. Друзі не розуміли, як це можливо, тому що Katie добре виглядає і добре вариться. Вона дала чоловіка два немовляти, і після вагітності швидко прийшла в форму!

Однак сльози заливають в потік. Вона буде сказати пізніше, що вона вдячна друзям за підтримку. Але все, що вони сказали, виявляли лише ті сторони, які здавалося їм, щоб виграти. Каті повинні мати щось, що ніхто не знає. Відчуття спрагості і невизначеності кладуть її в.

Р

й Безкоштовно Останній персональний діалог з чоловіком ставить все на своєму місці. «Я думав, що ви відповіли на всі мої питання. Але з нею я зрозумів, що моя реальність може стати набагато ширше. Відповіді на мене, з якими я жив всі ці роки, більше не раджу мені.

На 39 років Каті чудово дивився. Так, її живіт більше не буде як фірма, як це було перед вагітністю. Але це просто зовнішній вигляд і спокусливість молодої дівчини? Каті почав аналізувати своє життя. Чи зробив вона щось неправильно, або вона просто не звертала увагу на чоловіка?

Рефлексія привели жінку, щоб думати про своє життя. Чи зможе вона знову відкрити для когось? Але це занадто рано думати про це. Займали кілька місяців до червоної стрічки з документами. Про залучення її екс-людану виявилася пара тижнів після офіційного розлучення Katie.



Розпочався новий етап життя Каті. У вихідні діти забрали своїм чоловіком і його новим супутником. Вона була присутня на всіх сімейних ночей. Вона відчула, як вона була в «конкурсі», який вже втратив. Не допомогло, але це не допомагає.

До того часу, що один з найвідоміших компаній Каті розповів про те, що він не був таким: «Вибір інших осіб не визначає тебе». Що це не повинно бути про вас або ваших рішень. й

6962.

Після того, як Katie припинив порівняння себе іншим і шукаючи недоліки. Біль почав відступати, і жінка зрозуміла, що вона мала право бути слабким і беззахисним. Вона може відчувати себе погано і бути в поганому настрої. Це нормально для всіх нас.

Але найголовніше, Katie обхопила всі її недоліки. Що відбулося відображення інших лицях її персонажа і розфарбовування способу для нового, кращого життя. Тепер жінка розуміє, що вона більше не залежить від думки інших людей, і готовий рухатися вперед.

Вона сказала, що часові заготовки і допомагає впоратися з будь-якими життєвими випробуваннями. Але мені здається, що в першу чергу це дає можливість думати. Але один з себе і його думки, рано чи пізно людина відповість на питання, що стосуються його і ставити всі "і".



й Звісно, хтось дає йому легше, а хтось з головою занурився в інтроспектування. Ми розуміємо, що життяй Вона просто божевільна буде різною.

Покажіть мені в коментарях, ви знаєте історію Каті? Ви маєте досвід роботи з нами.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное