Карамельний пряник в цукровій глазурі до мрії про дитинства

Я був в домашніх умовах вчора вранці думаю, що я можу зробити хороший. Діти вимагали печиво або торт, а в холодильнику тільки 1 яйце, на вулиці душ. Доброго дня мій друг сказав мені як. пряники в цукровій глазурі. Рецепт перевірений, пряник виходить точно так, як 30 років тому.

Тісто змішують на карамельному сиропі, і ці трансформації цукру в товсту карамель, а потім в ароматну вершкову масу темного бурштинового кольору незвичайно магнітні, захоплюючі ... В той час як я був варенням, я отримав деякі хороші спогади!

Сьогодні видання. "Сайт" інструкція із застосування карамельне виробництвой Якщо ви пишете його, то виходить Новий рік!



Як приготувати компоненти пряників для тесту
  • 150г цукру
  • 250 мл молока
  • 40г мед
  • 1 ч.л. кориці
  • 50г рослинної олії
  • 1 яйце
  • 480г борошна
  • 1 ч.л. розпушувача
  • 0,5 ч.л. соди
  • щіпка
  • 0,5 ч.л.
  • щіпка


Глазові інгредієнти
  • 130г цукру
  • 60г води


Підготовка
  1. Краще зробити карамель першим. Покласти цукор в горщик з товстим дном, покласти каструлю на середню вогонь. Після того, як цукор починає розтопити, можна акуратно перемішати цукор з силіконовою лопаткою. Карамель повинен придбати насичений бурштиновий колір.



  2. Покласти молоко в карамель, добре перемішати. Періодично помішуючи, доведіть масу до однорідності. Коли всі карамелі розчиняють, видаліть горщик з вогню. Додайте мед, рослинне масло і спеції з сіллю. Проведіть все для однорідності. 3311825



  3. У окремому контейнері збити яйце, а потім за допомогою сито додати в яєчну карамельну масу. Поміряйте його на однорідність.



  4. Змішайте борошно з содовою і розпушувачем, а потім деталі додають сухі інгредієнти до рідкої маси. Змішайте тісто силіконовою лопаткою. Тест консистенції повинен бути м'яким і липким.



  5. На пилоподібному борошняному столі розкачати тісто валиком, посипати борошном. Товщина тесту повинна бути близько 1 сантиметра, можливо трохи менше. За допомогою готового різання або скла виріжте пряники з тесту. Діаметр кола повинен бути близько 5 сантиметрів. До того ж з другою половиною тесту. р.



  6. Покладіть імбир на сковороду, накриту пергаментним папером. Випікайте в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки протягом 10-15 хвилин до готовності.



  7. Для приготування сиропу в сотеїніці довести до кипіння цукру водою на середньому вогні. Періодично помішуючи, варіть сироп до температури 110 градусів. Якщо у вас немає термометра, можна зробити регулярну глазур цукрового піску і яєчного білого кольору. 542130 км



  8. Вирізати пряники добре з сиропом. Нехай сироп пряники замерзаємо, а потім подаємо пряники.



  9. Це, пряники Готовий. Бон привіт!



Щоб дізнатися більше про цей рецепт, див. відео з кухар-канал Красива Юлія Юлія Мала. На своєму каналі є багато корисних рецептів, і ви завжди можете дізнатися про цікаві кондитерські новинки!

https://www.youtube.com/watch? JavaScript licenses API Веб-сайт Go1.13.8

Редакційна колегія Я також раджу ознайомитися з рецептом для саморобних пряників на кефірі. Дуже мало часу на них, але для сім'ї день пряників став справжнім святом!



Тепер ви знаєте, як зробити пряники з мед і карамельй «Такі пряники можуть викликати дитячі мрії: теплі, затишні і солодкі!»

З цієї кількості продукції настає приблизно 36 пряників 5 сантиметрів в діаметрі. Крім спецій, зазначених в рецептурі, можна скористатися іншими вибором - анісом, бадяном, кардамономом, гвоздиками, різними видами перцю. Обов'язково спробуйте приготувати такі пряники, ваш будинок обов'язково оцінить цю пасту!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное